استودیو اَولنچ (Avalanche Studios) به صورت رسمی بازی جهان باز شکاری خود یعنی theHunter: Call of the Wild را برای اکس باکس وان تایید کرد. این عنوان در سال جاری در دسترس قرار خواهد گرفت. در ادامه همراه وینفون باشید تا نگاهی دقیق تر به theHunter بیاندازیم.

در صورتی که این بازی هم اکنون برای رایانه های شخصی منتشر شده، Call of the Wild کمی با عناوین دیگر استودیو اَولنچ که سبک اکشنی مانند سری Just Cause و Mad Max دارند، متفاوت است. شما نقش شکارچی را به عهده دارید که پا در محیطی بزرگ و زیبا می گذارد و می توانید به تنهایی و یا با دوستانتان در این مناطق به گشت و گذار بپردازید. ولی اگر به شکار علاقه ای ندارید، می توانید دوربین ها را برداشته و از حیات وحش زنده آن فیلم برداری کنید!

هنوز اطلاعاتی از زمان عرضه Call of the Wild منتشر نشده جز اینکه می دانیم این عنوان در سال ۲۰۱۷ در دسترس قرار خواهد گرفت. به گفته ی استودیو اَولنچ، عده ای از تیم به سختی روی نسخه های تحت کنسول ها مشغول به کار هستند. اگر ترجیح می دهید روی رایانه های شخصی بازی کنید، می توانید این بازی را با قیمت ۳۰ دلار از شبکه Steam خریداری کنید.

منبع :

WINDOWSCENTRAL

95 پست
محمد داودی
دانشجوی رشته ی نرم افزار، علاقه مند به IT و دنیای بازی های ویدیویی. همیشه اخبار مربوط به اکس باکس را دنبال میکردم و سعی میکنم که جدیدترین اخبار و اطلاعات مربوطه را در وینفون پوشش دهم.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,