Thimbleweed Park عنوان ماجراجویی سبک point-and-click بلاخره به ویندوز ۱۰ راه یافت. پس از عرضه آن تحت پلتفرم اکس‌باکس وان در اسفند سال ۹۵، این نسخه از بازی قابلیت Xbox Play Anywhere را نیز به همراه دارد.

از سازندگان عناوینی همچون Maniac Mansion و Monkey Island، بازی Thimbleweed Park داستان دنیای عجیبی که رویدادهای حتی عجیب‌تر در آن رخ می‌دهد را تعریف کرده که پنج قهرمان درون بازی، یک پرونده قتل ساده را تبدیل به چیزی بسیار پیچیده‌تر و در عین حال هیجان‌انگیز می‌کنند.

هتل‌های تسخیر شده، سیرک‌های متروکه، کارخانه بالش‌سازی سوخته، جسد پیکسلی که زیر پل رها شده، سرویس‌های بهداشتی که با لوله‌های خلاء کار می‌کنند… هرگز چنین جایی را مشاهده نکردید. پنج فرد که هیچ وحه اشتراکی با یکدیگر ندارند به این شهر فراموش شده کشیده می‌شوند. گرچه هنوز این را نمی‌دانند ولی همه آن‌ها با هم مرتبط‌ و همچنین -تحت نظر- هستند.

اما کسانی که این بازی را در اکس‌باکس وان خریداری کردند، می‌توانند از Play Anywhere استفاده کرده و بازی را به صورت کاملا رایگان در ویندوز ۱۰ تجربه کنند. در غیر این صورت، با خرید بازی برای ویندوز ۱۰، دسترسی شما به نسخه دیجیتالی این عنوان در اکس‌باکس وان نیز ممکن خواهد بود. می‌توانید Thimbleweed Park را از فروشگاه ویندوز با پرداخت ۲۰ دلار خریداری کنید.

منبع :

WindowsCentral

95 پست
محمد داودی
دانشجوی رشته ی نرم افزار، علاقه مند به IT و دنیای بازی های ویدیویی. همیشه اخبار مربوط به اکس باکس را دنبال میکردم و سعی میکنم که جدیدترین اخبار و اطلاعات مربوطه را در وینفون پوشش دهم.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,