thecrewبازی The Crew یکی دیگر از بازی های شرکت معروف یو بی سافت است که پیش تر اخبار زیادی پیرامون آن منتشر شده بود اکنون برای دانلود در استور مایکروسافت در دسترس است. با ما در وینفون همراه باشید.

این نسخه شامل تمام ویژگی های  video game plus بازی، season pass ها، نسخه Wild Run برای رانندگی با موتور سیکلت ها و تراک های غول پیکر در جاده های ناهموار و همه انواع محتوایی می شود که پیش تر برای بازی در نظر گرفته شده بودند و اکنون برای دانلود در دسترس قرار دارند.

در ادامه توجه شما را به توضیحات رسمی سازنده این بازی جلب می کنیم: 

در نسخه نهایی بازی در دنیای واقعی آمریکایی رانندگی و اکتشاف کنید، در Crew شما با یک بازی فراگیر و انقلابی در سبک رانندگی اکشن طرف هستید. در محیط جهان باز و زمینی به مساحت ۵۰۰۰km² در جاده و خارج از جاده با ماشین ها، موتورسیکلت ها و کامیون های درنده خود به گشت و گذار بپردازید و مهارت خود را به حیطه آزمایش بگذارید. در جاده ها با یکدیگر برخورد کنید و دوستان خود را به رقابت بطلبید، در جاده ها رانندگان را به چالش بکشید. نشان یا جاده؟ به تنهایی در جاده ها پرواز کنید یا به پلیس ها بپیوندید و از توانایی های خود برای تعقیب گریز مسابقه دهندگان در جاده ها استفاده کنید. بیش تر از ۱۲۰ ماشین، ۲۲۰+ کیت های تیونینگ ماشین، بیش از ۳۰ ساعت گیم پلی از مقابله پلیس ها در برابر رانندگان و بیش از ۲۲۰ مرحله همراه با رانندگی بی نهایت در جهان باز بازی.

آیا شما هم از این بازی خوشتان آمده یا بازی مسابقه ای دیگری را در ایکس باکس پیشنهاد می کنید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

 

منبع :

ONMSFT

110 پست
حسام یزدانی
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
mahammad
پاسخ دهید چهارشنبه 9 آذر 1395

این همون بازیه که چند وقت پیش واسه اونایی که اکانت گلد داشتند رایگان بود؟

alireza
پاسخ دهید چهارشنبه 9 آذر 1395

خیلی بازی خوبیه.دوستان حتما امتحانش کنید خیلی تعریفشو شنیدم

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,