یکی از اهداف بلند مدت مایکروسافت از ارایه ویندوز ۱۰، تبدیل آن به نخستین نسخه از ویندوز است که در همه دستگاه های قابل استفاده است. شعار “یک ویندوز روی همه دستگاه ها” به خوبی حاکی از تلاش مایکروسافت برای یکپارچه کردن هسته ویندوز ۱۰ بود. در حال حاضر ویندوز ۱۰ از طیف وسیعی از دستگاه ها پشتیبانی می‌کند، از سرفس هاب غول پیکر گرفته تا ساعت های هوشمند. شرکت آلمانی Trekstor چندی پیش ساعت هوشمند مبتنی بر ویندوز ۱۰ خود را معرفی کرد. حال بد نیست نگاهی داشته باشیم به کاربردهای آن.

Trekstor یک شرکت آلمانی است که همکاری نزدیکی با مایکروسافت داشته و تاکنون چند گوشی هوشمند مبتنی بر ویندوز ۱۰ را عرضه کرده است، محصولات این شرکت عمدتا بخش تجاری و سازمانی بازار را هدف گرفته اند و کمتر نامی از آن در میان کاربران معمولی شنیده می‌شود. این شرکت کنفرانس بیلد امسال ساعت هوشمند خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار داد، این ساعت هوشمند که مبتنی بر ویندوز ۱۰ اینترنت اشیا است قابلیت های خاصی دارد که آن را به گزینه ای مناسب برای کاربران سازمانی بدل ساخته است.

این ساعت هوشمند به نمایشگری ۱.۵۴ اینچی مجهز شده که البته برای یک ساعت هوشمند بزرگ است، اما این بزرگی برای کاربران سازمانی نقطه قوتی محسوب می‌شود. از سوی دیگر ماهیت قفل شده و امن ویندوز ۱۰ و هماهنگی بالای آن با سرویس های مایکروسافت باعث شده تا شرکت ها روی خوشی به این محصول نشان دهند.

یکی از مشتریان سازمانی این ساعت هوشمند گروه هتل های زنجیره ای Steigenberger آلمان است که از آن برای بهبود خدمات و سرویس دهی به مهمانان خود استفاده کرده است. این هتل از ساعت هوشمند Trekster برای تعامل و ارتباط بین کارکنان خود و مدیریت سرویس دهی به مشتریان استفاده کرده است. برطبق اظهارات کارکنان و مسئولان این هتل، استفاده از این ساعت هوشمند باعث شده تا خدمات به مشتریان سریعتر و راحت تر از گذشته انجام گیرد.

این دستگاه امکان ذخیره کردن اطلاعات مهمانان هتل، اتاق مهمانان، درخواست ها و مواردی از این دست راه فراهم کرده است، بنابراین به‌لطف این ساعت هوشمند سرویس دهی به مهمانان بدون وقفه و ایجاد هرگونه مزاحمت برای آنها میسر شده است.

منبع :

MSPU

540 پست
محسن توکلی
گویند کامپیوتر همه جوره خوش است،نه خیر عزیز فقط سرفس خوش است!
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , ,