_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

Spotify در اکس باکس به این شکل اجرا می شود

به تازگی شایعاتی مبنی بر عرضه اپلیکیشن اسپاتیفای برای اکس باکس به لطف عکس منتشر شده توسط Major Nelson به وجود آمده است. در حالی که سوالاتی در مورد صحت این شایعه مطرح شد، در نهایت Major Nelson در یک نمایش هفتگی خود Spotify را تایید کرد. در حال حاضر ما این فرصت را داریم که نگاهی به برنامه Spotify در اکس باکس بیاندازیم. در ادامه با وینفون همراه باشید.

پیش از این من حدس می زدم که این یک برنامه یونیورسال (UWP) باشد که در نهایت برای تمام نسخه های سیستم عامل ویندوز ۱۰ در دسترس قرار بگیرد. به نظر می رسد که “Spotify Music – for Xbox” به سادگی یک برنامه مبتنی بر HTML طراحی شده برای تلویزیون است، مانند آنچه برای Android TV و سرویس های دیگر در دسترس است.

خوشبختانه این برنامه هنوز هم از API های UWP برای پخش در پس زمینه پشتیبانی می کند و این بسیار عالی است. در اینجا بعضی تصاویر از آنچه در Spotify وجود دارد را مشاهده می کنید.

   

Spotify برای اکس باکس وان کمبودهایی را در مقابل نسخه موبایل و دسکتاپ و دیگر پلتفرم ها دارد. شما نمی توانید موسیقی را برای پخش آفلاین دانلود کنید، هیچ موزیک ویدئویی وجود ندارد و حالت تمام صفحه نیز در دسترس نیست. در واقع برای طرفداران این سرویس یک خوش آمد گویی ساده است. شما می توانید به جستجوی موزیک بپردازید، آهنگ های موجود در کتابخانه را پخش کنید، پلی لیست پخش کنید و غیره. این برنامه برای مهمانی ها ایده آل است و یا می توانید از سیستم متصل به TV استفاده کنید.

ورود برنامه Spotify مطمئنا قریب الوقوع است. این که مایکروسافت آن را برای همه در دسترس قرار می دهد و یا ابتدا آن را به برنامه Xbox Insider منتشر می کند، هنوز مشخص نیست، اما یک چیز برای همه مشخص است که Spotify for Xbox One تقریبا آماده است.

منبع :

WINDOWSCENTRAL

812 پست
پژمان قادرنژاد
او دانشجوی رشته کامپیوتر است. به بسکتبال و تکنولوژی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوه نوردی، طبیعت گردی و یوتیوب کند. پژمان اکنون نویسنده بخش برنامه و بازی وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,