_مایکروسافت پنل جدید

مایکروسافت ۲۰۱۹ از نگاه مایکروسافت ۲۰۰۹ در سال ۲۰۰۹، چشم‌انداز مایکروسافت از سال ۲۰۱۹ چگونه بوده است؟

سال‌ها پیش در سال ۲۰۰۹ مایکروسافت ویدیویی را چشم‌انداز این شرکت از سال ۲۰۱۹ و نحوه پیشرفت فناوری تهیه کرده بود. این ویدیو شامل مواردی همچون همکاری از طریق صفحه نمایش‌گر بزرگ، دستیار دیجیتالی که با صدا فعال می‌شود، موبایل هوشمند و دستگاه‌های مجهز به اینترنت اشیا، ترجمه همزمان و کشیدن فایل‌ها از تلفن به رایانه است.

از برخی زوایا، پیش‌بینی مایکروسافت از آن‌چه در ۱۰ سال اتفاق خواهد افتاد بسیار دقیق بوده است. در سال ۲۰۱۹، ما تقریبا به تلفن‌های هوشمند بدون حاشیه دست پیدا کرده‌ایم و صفحه‌های نمایشی داریم که در کلاس‌های درسی استفاده می‌شوند و لیوان‌های هوشمندی وجود دارد که دما و محتویات خود را از طریق اینترنت به نرم‌افزارهای موبایل منتقل می‌کنند.

مواردی که محقق نشده، شامل یک پلتفرم واحد برای تعامل با تمام این فناوری‌ها است. نبود این پلتفرم به خاطر کاستی در پیشرفت‌های سخت‌افزاری نیست، بلکه پلتفرم نرم‌افزاری برای انجام این مهم توسعه نیافته است. بعد از بارها تلاش مختلف، مشخص شده که طراحی یک رابط کاربری جذاب و زیبا در ویدیوها کار آسانی است در حالی که محصول نهایی به تعدادی آیکون خام و منوهای غیر کاربری ختم می‌شود.

این مشکل مختص مایکروسافت نیست. بسیاری از شرکت‌ها برای بازطراحی روابط کاربری تلفن‌‌های همراه و رایانه‌ها تلاش کرده‌‌اند و اکثر آن‌ها به بن‌بست رسیده‌اند.

نظر شما چیست؟ آیا فکر می‌کنید که ما تا ابد با پنجره‌ها، آیکون‌ها، منوها و نشانگر ماوس گیر کرده‌ایم؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع :

MSPOWERUSER

396 پست
حسین محمدزاده
لیسانس مدیریت. گیک، برنامه‌نویس پایتون. دوستدار لینوکس و مایکروسافت به صورت هم‌زمان!!
مطالب مرتبط
مطالب مشابه
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
ali
پاسخ دهید سه شنبه 11 دی 1397

اگه این مایکروسافت 2019 پس مایکروسافت هنوز به 2014 ام نرسیده

1Pouria
پاسخ دهید چهارشنبه 12 دی 1397

دیگه خیلی رویایی فکر میکردند، این صفحه نمایش های شیشه ای به چه درد میخوره. یو آی کارامون هم عین این کانسپت همیش طرح فضایی میدن

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: