وارد یک هفته جدید شده ایم، این به این معنی است که مایکروسافت پیشنهاد ها و تخفیف های تازه ای را برای اکس باکس وان و اکس باکس ۳۶۰ با برچسب Gold در Xbox live قرار داده است. در ادامه با وینفون همراه باشید.

همانطور که در بلاگ شخصی Major Nelson اشاره شده پیشنهاد های این هفته خیلی زیاد و گسترده نیستند ولی شامل چند پیشنهاد مهم و چشم گیر می شود. برای کنسول اکس باکس وان، add-on های زیادی برای بازی Dead or Alive 5 Last Round برای فروش قرار داده شده است، که شامل character Phase 4 می شود که این هفته رایگان شده است.

سایر پیشنهاد های این هفته برای اکس باکس وان شامل عضویت VIP برای بازی  Forza Horizon 3 با قیمت ۵$، خرید بازی Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter با مبلغ ۲۷.۵۰$ و  Styx: Shards of Darkness با ۳۳.۵۰$ می شود. علاوه بر این پیشنهاد ها می توانید پک Founder بازی Gigantic را این هفته به جای ۴۰$ با ۳۰$ خریداری کنید.

برای اکس باکس ۳۶۰ این هفته تنها ۴ پیشنهاد ارائه شده است، که شامل (Alien Breed Episode 1 ($1.24)، Alien Breed 2: Assault ($1.24)، Alien Breed 3: Descent ($1.24 و در آخر The Escapists با  مبلغ ۵$ می شود.

به وبلاگ Major Nelson بروید تا لیست کامل تخفیفات و پیشنهاد های این هفته را مشاهده کنید. کسانی که عضو Xbox Live Gold هستند تنها چند روز فرصت دارند تا تا بتوانند تعدادی از بازی های رایگان ژوئن ۲۰۱۷ را قبل از اینکه به قیمت قبلی خود بازگردند، دریافت کنند.

منبع :

GAMESPOT

95 پست
شایان حسین زاد
او کارشناس مهندسی برق قدرت است. به فوتبال علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف بازی های کامپیوتری و فیلم و موسیقی کند. شایان اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,