کنفرانس بیلد مایکروسافت بنا به یک سنت همیشگی در فصل بهار برگزار می‌شود، اما تاریخ دقیق برگزاری این کنفرانس مسئله‌ای است که اصولا در ماه‌های منتهی به تاریخ برگزاری کنفرانس مشخص می‌گردد. امروز در حالی که چند ماه تا شروع برگزاری کنفرانس زمان باقی مانده، یکی از کاربران مشهور توییتر تاریخ برگزاری کنفرانس بیلد مایکروسافت را فاش کرده است.

کنفرانس بیلد مایکروسافت بنا به یک سنت دیرینه در فصل بهار برگزار می‌شود، اما طبق روال همیشگی ردموندی‌های در ماه‌های آخر منتهی به کنفرانس تاریخ برگزاری کنفرانس را اعلام می‌کنند. کنفرانس بیلد در حقیقت محلی است که مایکروسافت از یک سو توسعه‌دهندگان خود را گردهم می‌آورد و آموزش‌های ویژه‌ای را برای آنها درنظر می‌گیرد و از سوی دیگر به‌ نوعی تریبونی است که این شرکت نقشه راه و برنامه‌های خود برای سال پیش رو را با کاربران و توسعه‌دهندگان بازگو می‌کند.

اکنون ما چند ماه با برگزاری این کنفرانس فاصله داریم، اما یکی از کاربران مشهور توییتر با نام کاربری WalkinCat که ید طولانی در پیگیری و آشکار کردن اخبار و شایعات مرتبط با مایکروسافت دارد، پیش از اعلام رسمی این شرکت تاریخ برگزاری کنفرانس بیلد سال جاری را افشا کرده است. مایکروسافت بنا دارد تا کنفرانس سه روزه بیلد 2018 را درست مانند سال گذشته در شهر سیاتل برگزار کند، تاریخ برگزاری این کنفرانس نیز 7 – 9 ماه مه یعنی 17 الی 19 اردیبهشت ماه خواهد بود.

از جزییات مواردی که در این کنفرانس مورد تمرکز مایکروسافت خواهد بود تاکنون اطلاعاتی در دست نیست، اما به احتمال زیاد درست مانند سال گذشته طی کنفرانس بیلد شاهد اعلام جزییاتی از ویژگی‌های آتی ویندوز 10، تحولات مایکروسافت اَژور و هوش مصنوعی و مواردی دیگر از این دست خواهیم بود.

یکی از مواردی که به نوعی باعث جالب‌تر شدن کنفرانس بیلد 2018 شده، زمان برگزاری آن است، چرا که شرکت گوگل اخیرا اعلام کرده بود که کنفرانس I/O توسعه‌دهندگان خود را در تاریخ 8 – 10 ماه مه برگزار خواهد کرد، با این تفاسیر ظاهرا مایکروسافت تصمیم گرفته تا کنفرانس توسعه‌دهندگان خود را همزمان با کنفرانس توسعه‌دهندگان شرکت گوگل برگزار کند و این بدین معنی است که توسعه‌دهندگان امسال مجبور هستند بین کنفرانس مایکروسافت و گوگل یکی را انتخاب کنند.

 

منبع :

MSPU

1271 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,