در حالی که ممکن است عده زیادی به طور کلی از عنوان Darksiders 3 در حال لذت بردن باشند، اما واکنش‌های منفی زیادی هم به سمت این بازی جلب شده که به طور کلی نشان می‌دهد که واکنش‌های ضد و نقیض زیادی در مورد این بازی وجود دارد طوری که عده‌ای آن را یک بازی بسیار خوب و با پتانسیل می‌دانند و عده‌ای دیگر پروژه ضعیف شکست خورده. اما جالب است که نظر مدیر عامل استودیوی سازنده این بازی و همینطور ناشر آن را درمورد این تناقضات، امروز ببنیم.

در حال حاضر این بازی با به ثبت رساندن حدودا ۴۰ نقد در سایت Metacritic توانسته امتیاز نه چندان مطلوب ۶۵ از ۱۰۰ را به دست بیاورد. همین نمرات و نقدهای ضد و نقیض این بازی هم دلیل تازه‌ای برای نگرانی طرفداران قدیمی این بازی شده است چون به هر حال هر چه باشد این فرانچایز از قدمت زیاد و طولانی برخوردار است که همیشه یک سری طرفداران خاص خودش را داشته و اغلب در سطح بالایی از محبوبیت در بین آن‌ها برخوردار بوده و نقدها و نمرات ضعیف این بازی می‌تواند گذشته درخشان این عنوان را تحت تاثیر قرار دهد اما نباید فراموش کنیم چیزی که باعث تشدید این موضوع شد و در حقیقت نقش بسیار مهمی در نقدهای ضعیف این بازی داشت، شاید دوره و بازه زمانی شلوغ آن باشد، جایی که این روزها پر از بازی‌های بزرگ و کوچک شاهکار است و جا برای عنوانی نظیر Darksiders که باید توجه زیادی به آن شود، زیاد وجود نداشته باشد.

به هر حال لارس وینگفورس (Lars Wingefors)، مدیر عامل شرکت THQ Nordic اظهار کرد که او به محصولی که ارایه کرده‌اند، افتخار می‌کند و احساس می‌کند که به بهترین شیوه ممکن باعث سربلندی و افتخار میراث نسخه‌های گذشته خود شده است. وی همچنین در ادامه صحبت‌های خود اضافه کرد که تا زمانی که طرفداران از این سری حمایت کنند، THQ Nordic به توسعه و ساخت آن ادامه خواهد داد. وی در این زمینه گفت:

قولی که به طرفداران این فرانچایز داده بودیم این بود که یک بازی جدید برایشان بسازیم و عرضه کنیم و من به آن بسیار افتخار می‌کنم.

لارس وینگفورس در ادامه صحبت‌های خود افزود:

من واقعا به چیزی که ما توانستیم برایتان ارایه کنیم افتخار می‌کنم. من فکر می‌کنم که [استودیوی توسعه دهنده] گان فایر (Gun Fire) یک بازی فوق العاده ساخته است. و حتی تیم ناشران من در وین اتریش، نیز برای دستیابی به این افتخار بسیار تلاش کردند و از جان خود مایه گذاشتند و تمام کارهای بازار یابی و تمام کارهای پشت صحنه را به خوبی و به بهترین شکل ممکن به انجام رساندند.

وی در ادامه اضافه کرد که:

همیشه یک سری افراد وجود دارد که از چنین محصولی لذت نمی‌برند اما همینطور یک سری افراد دیگر نیز هست که واقعا از آن لذت می‌برند. اگر ما سر قول خود بمانیم و محصولی ارایه دهیم که طرفداران واقعا از آن لذت ببرند، فکر می‌کنم که می‌توان گفت کار خود را به خوبی به انجام رسانده‌ایم.

عنوان Darksiders 3 یکی از اولین عناوینی است که THQ Nordic پس از به خدمت گرفتن چند استودیو و چند آ‌ی‌پی تازه، به بازار عرضه کرده است که در این رابطه باید اشاره کنم که طبق ادعای وینگفورس، در حال حاضر تعداد آی‌پی‌هایی که به خدمت این شرکت در آمده‌اند، به تعداد ۱۰۰ عنوان رسیده است پس بدون شک عنوان Darksiders 3 را می‌توان یکی از مهم‌ترین عرضه‌ بازی‌های جدید برای این شرکت بزرگ در طی چند وقت اخیر به حساب آورد. امیدواریم که این بازی همان چیزی باشد که طرفداران این سری دوست دارند ببینند که مدت زمان طولانی منتظر آن بوده‌اند. به هر حال این بازی هر چه که هست، در حال حاضر در دسترس قرار دارد و همین چند روز پیش برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی به انتشار رسیده.

منبع :

GAMINGBOLT

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,