اگر شما به دنبال بازی‌هایی برای خانواده خود می‌گردید، حتما این سه عنوان را در نظر داشته باشید. شرکت مایکروسافت در تلاش است تا عناوین مختلفی را به لیست بکوارد اکس باکس وان اکس اضافه کند. ۳ بازی از اکس باکس ۳۶۰ و بازی های بیشتر از اکس باکس وان به اکس باکس وان اکس می‌آیند تا این محصول از لحاظ بازی کامل شود. در ادامه با تیم کافه اکس باکس وینفون همراه باشید.

عناوین Disneyland Adventures و Rush: A Disney Pixar Adventure و Zoo Tycoon: Ultimate Animal Collection سه بازی‌ خانوادگی هستند که در مراسم گیمزکام ۲۰۱۷ برای اکس باکس وان اکس اعلام شدند.

بازی Zoo Tycoon در حال بازسازی مجدد برای اکس باکس وان اکس است و هنگام اتمام کار با محتوای اضافی عرضه خواهد شد. بقیه عنوان ها به همان صورت قبلی اجرا خواهند شد.

بازی های زیادی در گیمزکام برای اکس باکس وان اکس معرفی شدند. حال اگر به دنبال چندین بازی برای بچه‌های خود می‌گردید یا فکر می‌کنید که اکس باکس وان اکس سیستم مناسبی برای کل اعضای خانواده است، می‌توانید این سه بازی را برای آن‌ها خریداری کنید. به علاوه همه بازی Disneyland را دوست دارند. دیگر بهانه‌ای برای نگه داشتن اکس باکس ۳۶۰ خود ندارید مگر آن‌که بازی های بسیاری را از این کنسول تجربه نکرده باشید.

نظرات خود را درباره این بازی‌ها با ما درمیان بگذارید.

منبع :

TWINFINITE

80 پست
سینا لواسانی
گیمر ، علاقه مند به دنیای بازی و تکنولوژی
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , ,