اگر امروزه بازی‌های جدید برای شما کافی نیستند، حال می‌توانید تعدادی از عناوین قدیمی را نیز امتحان کنید. مایکروسافت سه بازی جدید را به لیست بازی‌های بکوارد اکس باکس وان اضافه کرد. در ادامه با تیم کافه اکس باکس وینفون با ما همراه باشید.

امیدواریم که شما طرفدار بازی‌های Telltale باشید چرا که هر سه عنوان جدید بکوارد اکس باکس وان، سری مردگان متحرک Walking Dead به نام‌های The Walking Dead: Michonne , The Walking Dead: Season Two, The Walking Dead است. این عناوین از مینی سری‌های سه قسمتی متمرکز بر شخصیت‌ها است در حالی که دو سری دیگر پنج قسمتی هستند.

همانند دیگر بازی‌های بکوارد اگر شما دیسک اورجینال این بازی برای اکس باکس ۳۶۰ را دارید می‌توانید آن را در اکس باکس وان خود نیر اجرا کنید و هم چنین می‌توانید آن را به صورت دیجیتالی از فروشگاه اکس باکس خریداری کنید. این سری به شما کمک می‌کند تا قبل از رسیدن فصل آخر این بازی به داستان آن چیره شوید تا چیزی را از دست نداده باشید.

نظرات خود را در این باره با ما درمیان بگذارید.

منبع :

GAMESPOT

267 پست
سینا لواسانی
او دانشجوی مهندسی کامپیوتر است. به پرواز و بازی های ویدیویی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف بازی های ویدیویی و فیلم کند. سینا اکنون نویسنده و مترجم بخش اکس باکس وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,