_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

سه عنوان جدید به Xbox Play Anywhere اضافه خواهد شد

کمتر از یک سال پیش وقتی اولین عنوان با قابلیت Xbox Play Anywhere وارد مایکروسافت استور شد استقبال خوبی از آن به عمل آمد و از آن پس توسعه‌دهندگان بیشتری بازی‌های خود را با این قابلیت وارد مایکروسافت استور کردند.

سه بازی که قرار است در این هفته به مایکروسافت استور اضافه شوند همزمان هم برای ویندوز 10 و هم برای ایکس باکس وان در دسترس خواهد بود و به‌نظر بازی‌های جذاب و جالبی می‌آیند.

اولین بازی Overdriven Reloaded: Special Edition می‌باشد یکی از مزایای جالب این بازی قابلیت بازی چندنفره لوکال می‌باشد که به کاربر اجازه می‌دهد تا 4 نفر همزمان به بازی بپردازند. قیمت این بازی فقط 8 دلار است که با خرید آن می‌توانید بخاطر وجود قابلیت Xbox Play Anywhere، این بازی را روی کنسول ایکس باکس وان و کامپیوتر ویندوز 10 خود تجربه کنید.

عوان دوم Little Triangle است، این بازی سبکی رقابتی دارد که یک مود بتل رویال نیز داخل آن برای کاربران در دسترس است. این بازی نیز مانند عنوان قبلی قابلیت رقابت همزمان 4 نفر به‌صورت لوکال و آنلاین را دارد. این بازی قیمتی 15 دلاری دارد.

و عنوان آخر که در این هفته به مایکروسافت استور اضافه خواهد شد Samsara نام دارد. این عنوان یک بازی معمایی است که شما باید 77 مرحله در 6 قلمرو مختلف را برای به اتمام رساندن آن بگذرانید. قیمت این بازی نیز 15 دلار است.

خوشبختانه مایکروسافت قابلیت Xbox Play Anywhere را جدی گرفته و همواره در تلاش است بازی‌های مختلفی با این قابلیت اضافه کند، البته لازم به ذکر است که این قابلیت جالب برای بازی‌های بزرگی چون Sea of Thieves, Crackdown 3 و State of Decay 2 در دسترس خواهد بود.

منبع :

ONMSFT

105 پست
علی سمیعی زفرقندی
تولید محتوا میکنم از همه نوعی مدت کوتاهیه نویسنده وینفونم ولی مدت طولانی ایه که خواننده وینفونم سایت خودم هم اینه: http://ravannegah.com
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,