بازی های ایکس باکس وان تنها عناوینی نیستند که از قدرت بی‌نظیر ایکس باکس وان ایکس بهره می‎برند. در ماه گذشته مشخص شد که بازی های Halo 3 و Assassin’s Creed و Fallout 3 و The Elder Scrolls IV: Oblivion برای ایکس باکس وان ایکس بهبود می‌یابند و حال سه عنوان دیگر نیز به این لیست اضافه می‌شوند. در ادامه با تیم کافه ایکس باکس وینفون همراه باشید.

Larry Hryb در توییتر خود نوشته:

سه بازی کلاسیک دیگر ایکس باکس 360 ( در مجموع هفت عدد) برای ایکس باکس وان ایکس بهبود می‌یابند که شامل  Skate 3 و Mirror’s Edge و Gears of War 3 هستند.

هفت تا بازی ممکن است آن قدر تاثیرگذار نباشید اما میان آن ها عناوین پرفروشی قرار دارند. عناوین جدیدی که امروز معرفی شدند، روی ایکس باکس وان ایکس فوق‌العاده خواهند بود. تمام این عناوین در لیست بازی های بکوارد ایکس باکس وان نیز هستند.

در حالی که بعضی از این بازی ها متعلق مایکروسافت هستند و بقیه آنان نیز third-party حساب می‌شوند، نشانه امیدواری است که سایر ناشران قدیمی بازی های خود را برای ایکس باکس وان ایکس ارتقا دهند. برنامه بازی های بکوارد ایکس باکس وان به شدت موفق بود و حال دیدن این بازی ها در کاتالوگ ایکس باکس وان بسیار خوشایند است.

برای دیدن تمامی بازی های ارتقا یافته برای ایکس باکس وان ایکس اینجا را کلیک کنید.

دیدگاه خود را درباره این بازی ها با ما درمیان بگذارید.

منبع :

MSPU

315 پست
سینا لواسانی
او دانشجوی مهندسی کامپیوتر است. به پرواز و بازی های ویدیویی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف بازی های ویدیویی و فیلم کند. سینا اکنون نویسنده و مترجم بخش اکس باکس وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , ,