tin-heartTin Heartd از دسته بازی های ساده با هدف پر کردن اوقات فراغت شما در ویندوز ۱۰ دسکتاپ محسوب می گردد. شما در این بازی کنترل سرنوشت یک قلب کوچک فلزی را در دست می گیرید و با مجموعه ای از خطرات گوناگون دست و پنجه نرم می کنید، شما وظیقه محافظت از این قلب فلزی در مقابل هر چیزی که به آن آسیب می رساند را بر عهده دارید. در ادامه با وینفون همراه باشید.

این بازی از فیلم “جادوگر شهر از” الهام گرفته شده است. در بازی شما با مجموعه ای از خطرات شامل چوب های در حال گردش، اسمایلی های در حال حرکت، قطرات باران فلزی و مواردی از این دست مواجه می شوید. در حالی که گرافیک و گیم پلی Tin Heartd می توانست از این هم بهتر باشد اما به خوبی توانایی جذب کاربران به عنوان یک بازی ساده برای وقت گذرانی را خواهد داشت.

قلب کوچ فلزی در حدود وسط صفحه نمایش قرار گرفته است و بقای آن در گرو حرکت شما در طول فضای بازی و حفظ آن از خطرات است. با استفاده از حرکت دادن انگشت خود روی تاچ پد و یا موس باید قبل از پرشدن فضا از انوع و اقسام اشکال خطراتی که به آن آسیب می رسانند، باید آن را از این شرایط نجات دهید.

tin-heart-gameهر بار اشیا به سمت شما حمله می کنند و با برخورد با قلب، یک جان خود را از دست می دهید. در هر مرحله از این بازی شما ۶ جان در سبد خود دارید و در پایان هر مرحله یک قلب سرخ را در حال حرکت افقی در صفحه می بینید که با دریافت آن، می توانید مجموع جان های خود را افزایش دهید.

امتیاز این بازی هم بر حسب مدتی که شما از بقای این قلب کوچک محافظت کرده اید محاسبه می گردد، و در ادامه بازی هر چقدر که بیشتر پیش می روید مراحل چالش بر انگیزی تری را به شما ارائه می کند.

tin-heart-chaos

Tin Heart شاید از سری بازی های پیچیده عرضه شده برای ویندوز ۱۰ نباشد اما انتظار رو به رو شدن با یک بازی آسان و خسته کننده را هم از آن نداشته باشید. این بازی از گیم پلی چالشی که کنترل مناسبی را در اختیار شما قرار می دهد و گرافیکی منحصر به فرد بهره می برد و این ویژگی ها آن را برای وقت گذرانی های کوتاه مناسب می سازد.

در ادامه لینک دانلود این بازی از store مایکروسافت برای شما قرار گرفته است. نظر شما در رابطه با این بازی چیست؟

دانلود
اطلاعات
  • حجم : 57.4
  • منتشر کننده: Awoker Games
  • پشتیبانی از ویندوز 10 دسکتاپ: بلی
  • پشتیبانی از ویندوز 10 موبایل: خیر
منبع :

windowscentral

94 پست
عرفان الهامی
مهندس فناوری اطلاعات، علاقه مند به دنیای تکنولوژی و کمپانی مایکروسافت! ، "آینده را تصور کن "
مطالب مرتبط
مطالب نویسنده
بررسی تخصصی سرفس آرک ماوس یکشنبه 8 مرداد 1396
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , ,