اگر شما عضو سرویس EA/Origin Access هستید، امروز روز خوبی برای شماست: بازی Titanfall 2 هم اکنون برای اعضای این سرویس به صورت رایگان در دسترس قرار گرفته است. رایگان برای اکس باکس وان از طریق EA Access و برای کامپیوتر از طریق Origin Access. مبلغ پرداختی برای عضو شدن در این سرویس ماهانه ۵ دلار است، و اعضای این سرویس بخشی به نام Vault که مجموعه بزرگی از بازی های این شرکت است را در دسترس خواهند داشت.

شرکت EA سیاست جالبی دارد و آن به این صورت است که هر بازی را پس از گذشت ۶ تا ۹ ماه از تاریخ انتشار، آن را در قسمت Vault قرار داده و به صورت رایگان در دسترس اعضای سرویس گفته شده قرار می دهد و Titanfall 2 از این قاعده مستثنی نیست. بازی Battlefield 1 نیز به زودی به قسمت Vault اضافه خواهد شد، با این حال تاریخی از سوی EA مشخص نشده است.

اکنون زمان خوبی برای تجربه بازی Titanfall 2 است چراکه توسعه دهنده این بازی (Respawn) به طور مداوم در حال توسعه و انتشار به روز رسانی های مختلف برای بالا بردن کیفیت تجربه این بازی است.

در کنار بازی Titanfall 2، بازی های بسیار دیگری در بخش Vault به صورت رایگان برای اعضای سرویس EA/Origin Access قرار گرفته است. این سرویس شرکت EA بسیار شبیه به Xbox Live Games With Gold مایکروسافت است، که با عضویت در این سرویس می توانید به طور مداوم از تخفیف های ویژه بهره مند شده و به بازی های جدید چند روز پیش از انتشار رسمی آن ها دسترسی داشته باشید.

برای دسترسی به فهرست بازی های سرویس EA/Origin Access اینجا کلیک کنید.

منبع :

GAMESPOT

32 پست
آریان خانجانی
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,