تخفیف های بزرگ اکس باکس این بار به سری بازی محبوب Tom Clancy رسیده است تا گیمرها بتوانند از این بازی لذت ببرند و این فرصت بزرگ تا ۵ ژوئن را از دست ندهند. با وینفون همراه باشید. 

سری بازی های Tom Clancy محصول کمپانی یوبی سافت است که از سال ۱۹۸۷ جان گرفت و با نسخه ی Ghost REcon در سال ۲۰۱۱ نامی برای خود دست و پا کرد و با فرانچیزهای متعدد در سال های بعد گیمرها را با خود همراه کرد. اکنون کاتالوگ Tom Clancy تا تاریخ ۵ ژوئن (۱۵ خرداد) تخفیف های بزرگی در اکس باکس وان و اکس باکس ۳۶۰ بر روی خود می بند و آخرین ورژن های این بازی نیز شامل تخفیف شده اند و حتی محتوای بازی ها نیز تخفیف خورده اند. بازی های قدیمی تر تام کلنسی در اکس باکس ۳۶۰ مثل اسپلینترسل یا Ghost Tecon: Advanced Warfighter تا ۶۷% تخفیف خورده اند.

بازی های Ghost Recn Wildlandls در ورژن Deluxe، Gold و استاندارد شامل تخفیف ۲۵%، ۳۰% و ۲۵% شده اند و بازی Rainbow Six Siege با تخفیف ۵۰% یکی از بهترین گزینه های خرید به حساب می آید درحالی که نسخه ی همراه با باندل The Division دارای ۳۵% تخفیف می باشد و نسخه ی کامل  و نسخه ی Year 2 Gold نیز برچسب تخفیف ۴۰% را بر روی خود می بینند. دیگر بازی ها نیز  با تخفیف های ۴۰-۵۰% رو به رو هستند که در زیر می توانید مشاهده کنید.

کافیست در استور اکس باکس خود بازی مدنظر خود را سرچ کنید و با قیمت تخفیف خورده آن را خریداری و از ان لذت ببرید.  برای خرید این بازی ها می توانید ابتدا گیفت کارت اکس باکس از طریق فروشگاه گیفت کارت وینفون خریداری کنید و مبلغ بازی مدنظر را در استور اکس باکس با استفاده از گیفت پرداخت کنید.

منبع :

XBOX

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
  • No items.
  • دیدگاه کاربران
    هنوز دیدگاهی ثبت نشده
    برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
    برچسب ها: , , , , , , , ,