تخفیف های بزرگ اکس باکس این بار به سری بازی محبوب Tom Clancy رسیده است تا گیمرها بتوانند از این بازی لذت ببرند و این فرصت بزرگ تا ۵ ژوئن را از دست ندهند. با وینفون همراه باشید. 

سری بازی های Tom Clancy محصول کمپانی یوبی سافت است که از سال ۱۹۸۷ جان گرفت و با نسخه ی Ghost REcon در سال ۲۰۱۱ نامی برای خود دست و پا کرد و با فرانچیزهای متعدد در سال های بعد گیمرها را با خود همراه کرد. اکنون کاتالوگ Tom Clancy تا تاریخ ۵ ژوئن (۱۵ خرداد) تخفیف های بزرگی در اکس باکس وان و اکس باکس ۳۶۰ بر روی خود می بند و آخرین ورژن های این بازی نیز شامل تخفیف شده اند و حتی محتوای بازی ها نیز تخفیف خورده اند. بازی های قدیمی تر تام کلنسی در اکس باکس ۳۶۰ مثل اسپلینترسل یا Ghost Tecon: Advanced Warfighter تا ۶۷% تخفیف خورده اند.

بازی های Ghost Recn Wildlandls در ورژن Deluxe، Gold و استاندارد شامل تخفیف ۲۵%، ۳۰% و ۲۵% شده اند و بازی Rainbow Six Siege با تخفیف ۵۰% یکی از بهترین گزینه های خرید به حساب می آید درحالی که نسخه ی همراه با باندل The Division دارای ۳۵% تخفیف می باشد و نسخه ی کامل  و نسخه ی Year 2 Gold نیز برچسب تخفیف ۴۰% را بر روی خود می بینند. دیگر بازی ها نیز  با تخفیف های ۴۰-۵۰% رو به رو هستند که در زیر می توانید مشاهده کنید.

کافیست در استور اکس باکس خود بازی مدنظر خود را سرچ کنید و با قیمت تخفیف خورده آن را خریداری و از ان لذت ببرید.  برای خرید این بازی ها می توانید ابتدا گیفت کارت اکس باکس از طریق فروشگاه گیفت کارت وینفون خریداری کنید و مبلغ بازی مدنظر را در استور اکس باکس با استفاده از گیفت پرداخت کنید.

منبع :

XBOX

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,