در چند روز اخیر و در جریان رویداد Pax West 2018 شهر سیاتل، شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft)  ویدئو گیم‌پلی جدیدی از عنوان مورد انتظار Tom Clancy’s The Division 2  به نمایش گذاشته است و در این ویدئو قسمت های بیشتری از شهر خرابشده واشینگتن دی سی را مشاهده خواهید کرد.

این ویدئو به صورت مستقیم از دموی قبل بازی این عنوان که در غرفه‌ی های شرکت یوبی‌سافت در دسترس قرار داشت ضبط شده است. در این ویدئو گیم پلی در ابتدا، منوی شخصیت ‌ها و ابزار ها را به تصویر می‌کشد و سپس ما را به نقشه‌ی وسیع واشینگتن دی سی می‌برد؛ شهری که اکنون تقریباً به خرابه‌ای تبدیل شده و نقش محیط جدید این بازی را ایفا می‌کند  و در طول این عنوان مراحل و ماموریت های زیادی را در این شهر انجام خواهید داد. در ادامه می‌توانید آخرین ویدئو گیم‌ پلی منتشر شده از این عنوان را مشاهده کنید.

همچنین در این نمایش جدید شاهد هواپیمای سقوط کرده‌ رئیس جمهور هستیم و ای ن‌طور که از ویدئوی منتشر شده برمی‌آید، به نظر می‌رسد کاربران نسبت به نسخه‌ اول مجموعه تفاوت ‌های زیادی در محیط بازی را احساس خواهند کرد.

عنوان Tom Clancy’s The Division 2 در تاریخ ۲۴ اسفند ماه ۱۳۹۷ برابر با ۱۵ مارس ۲۰۱۹ میلادی برای پلتفر م‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌ باکس وان و  پلتفرم رایانه ‌های شخصی منتشر خواهد شد.

منبع :

DUALSHOCKERS

264 پست
امیرحسین نورپور
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,