سال ۲۰۱۸ آخرین روزهای خود را می‌گذراند. سال ۲۰۱۸ در حالی رو به اتمام است که خاطرات خوب زیادی برای بازی‌بازان باقی گذاشت و سال پربار خوبی برایشان بود. فروش برخی از بازی‌ها از چیزی که انتظار داشتیم هم فراتر رفت در حالی که برخی دیگر برای فروش بیشتر دست و پا می‌زدند. از سال جاری ماه دسامبر هم هنوز پیش روی ما قرار دارد و شامل اسم‌های بزرگی است تا ما را هیجان زده کند و با بهترین خاطره ممکن به پایان برسد. در ادامه ۱۰ بازی بزرگی که باید در ماه دسامبر منتظرشان باشیم را برای شما معرفی خواهم کرد.

Just Cause 4

ریکو رودریگز (Rico Rodriquez) باز هم برگشته و این بار انفجارهای بزرگ، برای رها کردن انسانیت از درد و رنجی است که بر اثر جرم و جنایت‌هایی که انجام داده‌اند، بر سرشان آمده. این بار او در کشور خیالی Solis قرار گرفته است که در آمریکای جنوبی واقع شده. او می‌خواهد در حین مبارزه با نیروهای Black Hand اطلاعات بیشتری در مورد پدرش به دست بیاورد و گذشته خود را بهتر بشناسد. در کنار همان محیط‌های پرجزئیات و بزرگی که در نسخه‌های گذشته این سری نیز شاهد طراحی شدن آن‌ها بودیم، باید اشاره کنم که Just Cause 4 شامل ویژگی‌های بسیاری است که می‌توانند دلایل قانع کننده‌ای باشند که ما شدیدا منتظر عرضه این بازی باشیم و برای تجربه آن لحظه شماری کنیم. از جمله ویژگی‌های جذاب جدید این بازی می‌توان به شرایط آب و هوایی پویا اشاره کرد که طوفان‌های شن، رعد و برق‌های وحشت ناک و شرایط آب و هوایی جدید دیگری را در اختیارمان قرار می‌دهد که تا به حال در کم‌تر عنوانی شاهدشان بوده‌ایم. جالب است که این شرایط آب و هوایی طوری طراحی شده که آیتم‌ها و وسایل مختلفی که در محیط وجود دارد را هم تحت تاثیر قرار دهند. به عنوان مثال گرد باد های عظیم می‌توانند وسایل سنگین نظیر خودروها را هم از زمین بلند کنند و به اطراف پرت کنند. پس بهتر است برای در امان ماندن از آن ‌ها، پناهگاه مناسبی برای خودتان پیدا کنید.

Just Cause 4 در هفته جاری یعنی به طور دقیق در تاریخ ۱۳ آذر ماه سال جاری برابر با ۴ دسامبر ۲۰۱۸ میلادی برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی به انتشار خواهد رسید.

Assassin`s Creed Odyssey: Legacy of The First Blade

در حال حاضر اطلاعات چندانی از روند داستانی و یا تغییرات اولین بسته گسترش دهنده پولی عنوان Assassins Creed: Odyssey در دست نیست. در Legacy of The First Hidden Blade شما به عنوان فردی به بازی خواهید پرداخت که اولین خنجر مخفی را در اختیار دارد و از آن استفاده می‌کند. این که چه مکانیزم‌های جدیدی از این بسته گسترش دهنده می‌توانیم انتظار داشته باشیم، محل اتفاق افتادن آن کجاست و یا حتی زمان و تاریخ انتشار آن موضوعاتی هستند که در حال حاضر اطلاعاتی از آن‌ها نداریم. بدون در نظر گرفتن همه این‌ها، این قطعا تجربه اغوا کننده ای خواهد بود که همه ما منتظر دیدنش هستیم که در غالب سه قسمت به انتشار خواهد رسید. اولین قسمت این بسته گسترش دهنده داستانی که بک گراند جذابی هم دارد، در ماه دسامبر سال جاری برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، ایکس‌ باکس وان و رایانه های شخصی به انتشار خواهد رسید.

Override: Mech City Brawl

مدت زمان زیادی می‌گذرد که شاهد عرضه نسخه جدیدی از سری مبارزه‌ای عجیب و غریب Mech نبوده‌ایم. به نظر می‌رسد که عنوان Override: Mech City Brawls تمام مناطقی که در گذشته در این بازی وجود داشته‌اند را پوشش می‌دهد و شامل ۱۲ روبات عظیم الجثه نیز خواهد بود و همینطور یک شهر عظیم نیز در اختیارمان می‌گذارد تا تخریب کنیم و حسابی هیجان خود را خالی کنیم. از جمله سایر ویژگی‌های جدید این بازی نیز می‌توان به مهارت‌ها و سبک‌های بسیار و همینطور برخی چیزهای دیگر اشاره کرد که همه و همه در اختیارمان است تا بیشترین لذت را از آن‌ها ببریم. همه این‌ها را در کنار یک بخش تک نفره و همینطور کمپین و حالت‌های محلی و آنلاین Versus Mode بگذارید. همچنین بازی‌بازان می‌توانند از این بازی انتظار دیدن و حضور پیدا کردن در تیم‌های ۲ تا ۴ نفره را داشته باشند تا در غالب حالت Co-op کنترل هر یک از Mech های مختلف را به یکی از بازیکنان بسپارد. در کنار استایل هنری منحصر به فرد و تخریب پذیری چشم نوازی که Override: Mech City Brawl ارایه می‌دهد، قطعا ارزش این را پیدا می‌کند که با علاقه منتظر عرضه و تجربه این بازی بمانیم. ۱۳ آذر سال جاری برابر با ۴ دسامبر ۲۰۱۸ میلادی زمان ملاقات ما با این ربات‌های دوست داشتنی است که روی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی می‌توانیم آن را تجربه کنیم.

Super Smash Bros. Ultimate

ماه دسامبر را شاید بتوان یکی از بهترین ماه‌های ممکن برای دوست داران و علاقه مندان به بازی‌های مبارزه‌ای دانست چرا که می‌توانند برخی از بهترین بازی‌های این سبک را در این ماه تجربه کنند. عنوان Super Smash Bros. Ultimate را نه تنها می‌توان یکی از بزرگ‌ترین بازی‌های مبارزه‌ای سال دانست بلکه می‌توان آن را یکی از مورد انتظارترین بازی‌های امسال نیز به حساب آورد طوری که عده بسیار زیادی شدیدا منتظر عرضه این بازی بوده‌اند تا این که سرانجام در ماه جاری فرصت تجربه آن را به دست بیاورند. این بازی دنباله یکی از محبوب‌ترین عناوین نینتندو است که ارایه دهنده همان مبارزات معروف کراس-اور (Cross-Over) مبارزه‌ای بین شخصیت‌های متعدد و بزرگ صنعت بازی‌های ویدیویی است. در کنار بخش کمپین جدید این بازی که World of Light نام دارد، که در آن بازی‌بازان باید دوستان خود را که دچار مشکل شده‌اند نجات بدهند و همینطور سایر بخش‌های محبوبی که یک بازی مبارزه‌ای می‌تواند داشته باشد، باعث شده که Super Smash Bros. Ultimate یکی از مورد انتظارترین بازی‌های سال ۲۰۱۸ لقب بگیرد. شما در این بازی قادر هستید که تمام خوبی‌ها و منافعی که یک بازی مبارزه‌ای می‌تواند داشته باشد را در کنار هم داشته باشید که شاید بارز‌ترین آن قابلیت کراس-آور و شخصیت‌های این بازی است. قابل به توضیح است که در این بازی Spirit ها شخصیت‌های مهمی هستند که از قدرت بیشتری برخوردار هستند و یک سری منافع دیگر که یک مبارز می‌تواند داشته باشد نیز دارند که بخش هیجان انگیز ماجرا این است که شما می‌توانید از تمام آن‌ها به صورت یکجا استفاده کنید و همه آن‌ها را با هم امتحان کنید که حتی تصور انجام آن هم بسیار هیجان انگیز است. حالت Spirit Mode بازی‌بازان دیگر را دعوت می‌کند که برای پیروزی در برابر هم با Spirit های خاص خود به مبارزه بپردازند و برای پیروزی تلاش کنند. این در حالی است که در بخش Classic Mode نیز یک سری حقه‌ها و گزینه‌های شخصی سازی دیگر نیز وجود دارد که در بخش‌های مختلف از جمله مولتی پلیر هم قابل اجرا هستند. ۷۴ شخصیت مختلف در زمان عرضه این بازی در دسترس قرار خواهند گرفت که بیشترین تعداد ممکن برای یک بازی مبارزه‌ای است. عنوان Super Smash Bros. Ultimate به راحتی پتانسیل تبدیل شدن به بهترین نسخه این سری را دارا است. این بازی بی‌نظیر در تاریخ ۱۶ آذر ماه سال جاری برابر با ۷ دسامبر ۲۰۱۸ میلادی برای کنسول ترکیبی نینتندو سوییچ در دسترس قرار خواهد گرفت.

PlayerUnknown`s BattleGrounds (نسخه پلی‌استیشن ۴)

با وجود تمام انتقاد‌ها و بحث‌ها و مجادلاتی که درمورد PUBG وجود دارد و همینطور با وجود تمام مشکلاتی که این بازی در سال گذشته با آن‌ها رو به رو شده بود، اما هنوز هم می‌توان آن را به عنوان یکی از محبوب‌ترین بازی‌های سبک Battle Royal در بازار به حساب آورد که روزانه میلیون‌ها بازی‌باز در حال انجام دادن آن هستند و در کنار دوستان خود از آن لذت می‌برند. در تاریخ ۱۶ آذر ماه سال جاری برابر با ۷ دسامبر ۲۰۱۸ میلادی این بازی برای کنسول نسل هشتمی سونی یعنی پلی‌استیشن ۴ نیز به انتشار خواهد رسید و هر سه نقشه خود که شامل Sanhok, Erengel و همینطور Miramar خواهند شد را نیز در دسترس این افردا قرار خواهد داد که در کنار آن‌ها باید مسابقات و مبارزات سفارشی و همینطور حالت Event Mode را هم به آن ها اضافه کرد. بنابراین می‌توان گفت که این بازی با کامل‌ترین شکل خود برای پلی‌استیشن ۴ در ماه جاری به انتشار خواهد رسید تا این افراد هم فرصت تجربه این بازی جذاب را به دست بیاورند و در کنار دوستان خود از آن لذت ببرند. اگر می‌خواهید یک بازی خوب بتل رویال دیگر را روی کنسول پلی‌استیشن ۴ خود تجربه کنید، این فرصت برایتان پیش آمده تا PUBG را به انجام برسانید. این بازی به‌ زودی از راه خواهد رسید.

Monster Boy and The Cursed Kingdom

سری Monster Boy همیشه به دلیل زیبایی‌های ذاتی خود مورد توجه و ستایش عده زیادی از مردم و منتقدین قرار گرفته است که نسخه جدید این سری یعنی Monster Boy and The Cursed Kingdom نیز از این قاعده مستثنی نیست. برای آن عده از کسانی که با این بازی آشنایی ندارند و تا به حال نام آن را نشنیده‌اند، باید اعلام کنم که این بازی توسط استودیوی Game Atelier توسعه پیدا کرده و برای پلتفرم‌های زیادی نظیر ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴،‌ رایانه‌های شخصی و نینتندو سوییچ نیز به انتشار خواهد رسید. لازم به ذکر است که اعلام کنم عنوان Monster Boy and The Cursed Kingdom بر گرفته و تاثیر گرفته از عنوان Wonder Boy 3: The Dragon`s Trap که در سال ۱۹۸۹ به انتشار رسیده بود است. در این بازی ماجراجویی دو بعدی، بازی‌بازان می‌توانند به شکل و شمایل حیوانات مختلفی دربیایند. در کنار این، بازی‌بازان باید با حل معماها به نجات قلمرو پادشاهی از خطر مرگ کمک کنند و از وقوع این اتفاق جلوگیری کنند. این بازی تجربه ناب و بکر زیبایی است که حتی همین استایل گرافیکی و حالت هنری آن خودش باعث می‌شود که این بازی ارزش تجربه بالایی داشته باشد.

Borderlands 2 VR

بله این بازی همان Borderlands 2 است اما این بار Borderlands 2 به صورت واقعیت مجازی است. عنوان Borderlands VR یک بازی انحصاری برای پلی‌استیشن وی آر خواهد بود که در تاریخ ۲۳ آذر ماه سال جاری برابر با ۱۴ دسامبر ۲۰۱۸ میلادی برای آن به انتشار خواهد رسید. در کنار بخش کمپین اصلی و چهار Vault Hunter نسخه واقعیت مجازی این بازی دارای قابلیت BAMF Time نیز هست که امکان آهسته کردن صحنه را به شما می‌دهد. این ویژگی به شما قابلیت جاخالی دادن از گلوله‌ها و همینطور از پای درآوردن چند دشمن به صورت همزمان با کم‌ترین دردسر ممکن را به شما می‌دهد. چند مهارت جدید نیز برای این بازی از نو طراحی و ساخته شده است که تمرکز اصلی آن‌ها روی این است که BAMF Time را در معرض توجه قرار دهد و قابلیت‌های آن را ارتقاء ببخشد. اما اگر این‌ها برایتان کافی نیست که از این بازی لذت ببرید و دلایل قانع کننده‌ای برایتان نیستند تا به انجام این بازی بپدازید، باید بدانید که قابلیت هدایت و راندن خودروها در حالت دوربین اول شخص نیز برای اولین بار در این بازی برایتان فراهم شده تا از آن لذت ببرید و تجربه یک بازی واقعیت مجازی واقعی و جذاب را داشته باشید.

Gear Club Unlimited 2

بیش از ۱۸۰۰ مایل جاده، ۲۵۰ مسابقه و بیش از ۵۰ خودروی لایسنس شده از برخی از بزرگ‌ترین شرکت‌های خودرو سازی دنیا نظیر Porsche, Dodge و McLaren در بازی Gear Club Unlimited 2 در انتظار شما هستند. این بازی در ماه دسامبر سال جاری به صورت انحصاری برای کنسول ترکیبی نینتندو سوییچ به انتشار خواهد رسید. این عنوان جذاب طیف وسیعی از مناطق مختلف را در اختیار شما قرار خواهد داد که شامل مناطق جنگلی، صحرا‌ها و خط‌های ساحلی جذاب و زیبا خواهد شد تا در میان آن‌ها به مسابقه دادن بپردازید. اگر جزو کسانی هستید که نسخه قبلی این سری را دوست داشتید و از آن لذت بردید، پس باید در ماه دسامبر هم منتظر عرضه این بازی بمانید تا بار دیگر هیجان واقعی را بچشید.

Jagged Alliance: Rage

می‌توانید خشم را احساس کنید؟ عنوان تاکتیکی کلاسیک Jagged Alliance بار دیگر با نسخه جدید خود تحت عنوان Rage بازگشته که یک سری ویژگی جدید از جمله تغییرات بصری جدید و همینطور همان گروه مزدورانِ دیوانه قدیمی را نیز با خود آورده. این بازی دو دهه پس از وقایع قسمت اول آن جریان دارد. عنوان Jagged Alliance: Rage بازی‌بازان را در یک جزیره کاملا جدید که پر از جنازه است، قرار می‌دهد. این بازی از حالت دو نفره Co-op نیز پشتیبانی می‌کند و هر یک از این مزدوران شخصیت منحصر به فرد، پیشینه و قابلیت‌های متفاوت از دیگران دارد که آن را از بقیه متمایز می‌کند. مهارت‌های The Rage جدید این مزدوران را قادر می‌سازد که در میدان مبارزه قدرتمندتر شوند و نسبت به رقیبان خود برتری بیشتری به دست بیاورند. عنوان Jagged Alliance: Rage در تاریخ ۱۵ آذر ماه سال جاری برابر با ۶ دسامبر ۲۰۱۸ میلادی برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی به انتشار خواهد رسید.

Forza Horizon 4: Fortune Island

عنوان Forza Horizon 4 که توسط استودیوی پلی‌ گراند گیمز (Play Ground Games) که به تازگی هم به انحصاری مایکروسافت در آمده، توسعه پیدا کرده و ساخته شده است. این بازی در زمان عرضه خود دارای محتویات ارزشمند زیادی بود و به لطف به‌روزرسانی‌های متعدد کم کم مشکلات متعدد آن نیز به مقدار چشمگیری کاهش پیدا کرد که توسعه دهنده این بازی برای آینده این بازی نیز قرار است که برنامه‌های جذاب متنوعی را به اجرا دربیاورد. این بازی قرار است با بسته گسترش دهنده Fortune Island خود از اینی که هست هم محتویات بیشتری دریافت کند و تنوع بیشتری در اختیار بازی‌بازان قرار دهد. این بسته، اولین بسته گسترش دهنده‌ای است که قرار است در ماه جاری برای آن به انتشار برسد. شما در این بسته به شمال جزایر بریتانیا سفر می‌کنید که درآنجا بازی‌بازان با شرایط آب و هوایی سخت و جدید متنوعی رو به رو می‌شوند و زمین‌های تازه‌ای را نیز زیر چرخ‌های خود احساس می‌ کنند. طوفان‌های رعد و برق و همینطور یک جاده خاکی را تصور کنید که در بالای صخره‌های صعب العبور قرار داده شده‌اند که نشان دهنده خطراتی است که این بسته گسترش دهنده با خودش به همراه می‌آورد. اطلاعات تازه درمورد مراحل و ماموریت‌های جدید، فعالیت‌ها، داستان‌های Horizon و سایر چیزها اطلاعاتی هستند که ممکن است به‌زودی به انتشار برسند اما باید بدانید که آن دسته از افرادی که نسخه Expansion Pass این بازی را در اختیار دارند، می‌توانند این بسته گسترش دهنده را در تاریخ ۲۲ آذر ماه سال جاری برابر با ۱۳ دسامبر ۲۰۱۸ میلادی برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان و رایانه شخصی‌های ویندوز ۱۰ تجربه کنند.

منبع :

GAMINGBOLT

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
Mostoul
پاسخ دهید یکشنبه 11 آذر 1397

سلام اگه نسخه استاندارد رو به التیمیت ارتقاء بدم. دیکه نمیتونم از گیم پس استفاده کنم ؟ یا میشه ؟

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,