هر هفته بازی های مختلفی برای اکس باکس وان می‌آید و بسیاری از صاحبان کنسول به علت بازاریابی نامناسب آن ها را از دست می‌دهند. Xbox Wire شما را مطلع می‌کند اما پیشنهادات خوبی را در اختیار گیمر ها قرار نمی‌دهد علاوه برا این لیست آن ها معمولا ناقص است. بسیاری از این عناوین خوب هستند و این شرم آور است که کسی به آن ها توجه نمی‌کند. حال در این جا بازی هایی را برای شما آورده‌ایم که ارزش خرید را دارند. در ادامه با تیم کافه اکس باکس وینفون همراه باشید.

Destiny 2

آخرین شهر ایمن بشریت به دست نیرو های تهاجمی افتاده است. این نیرو ها توسط Ghaul فرمانده لژیون سرخ مرگبار رهبری می‌شوند. آن ها نگهبانان شهر را از پای درآوردند و بازماندگار را مجبور به فرار کردند. شما به جهان های ناشناخته منظومه شمسی خواهید رفت و باید سلاح ها و نیرو های آن ها را پیدا کرده و نابود کنید. برای شکست رهبر لژیون سرخ باید قهرمان های شهر را جمع کنید و با یکدیگر متحد شوید تا بتوانید خانه خود را پس بگیرید.

Don’t Knock Twice

این بازی ترستاک اول شخص بر اساس افسانه های روانشناختی وحشتناک شهری ساخته شده است. یک مادر گناه کار برای نجات دختر خود باید حقیقت ترسناکی را در پشت صحنه شهری که یک جادوگر شیطانی در آن وجود دارد، کشف کند. با یک ضربه او از تخت خواب بیرون آمده و با ضربه دیگر از عالم مردگان بر می‌خیزد. (اشاره به اسم این بازی به معنی دو بار در نزن)

Battlefield 1 : In The Name of TSAR

این نسخه از بازی نقشه ها و حالت های جدیدی را به Battlefield 1 اضافه می‌کند. این بازی پشتیبانی فوق العاده ای بعد از راه اندازی داشته است و همین باعث نگه داشتن گیمر ها در زمین های جنگ شده است. اگر شما پریمیوم پس این بازی را خریداری کرده باشید روز پنجم سپتامبر این بسته را خواهید گرفت. بقیه گیمر ها نیز باید چند هفته تا عرضه رسمی آن صبر کنند.

جدا از بازی های بالا اکس باکس وان بازی سونیک را نیز دریافت خواهد کرد. صاحبان کنسول اکس باکس وان نباید این عنوان های بی‌نظیر را از دست بدهند.

نظرات خود را درباره این بازی ها با ما درمیان بگذارید.

منبع :

MSPOWERUSER

323 پست
سینا لواسانی
او دانشجوی مهندسی کامپیوتر است. به پرواز و بازی های ویدیویی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف بازی های ویدیویی و فیلم کند. سینا اکنون نویسنده و مترجم بخش اکس باکس وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,