هر هفته شاهد عرضه عناوین جدیدی برای کنسول محبوب اکس باکس وان هستیم. حال قصد داریم تا پنج مورد از مهم ترین عناوینی که در هفته جاری برای این کنسول عرضه می شوند را به شما معرفی کنیم.

Bulletstorm: Full Clip Edition

در این بازی شما در نقش عضوی تبعید شده از یک گروه مسلح به نام Dead Echo بایستی در میان موجی از ساکنین جهش یافته سیاره Stygia به مبارزه پرداخته و سایر اعضا گروه خود را پیدا کنید. این عنوان در حقیقت ریمستری است از عنوان کلاسیک Bulletstorm که علاوه بر محتوای سابق از مراحل و ویژگی های جدید نظیر انتخاب Duke Nukem مشهور به عنوان شخصیت اصلی بازی برخوردار است.

Lego City Undercover

لگو ها به حدی دوست داشتنی بودند که از بازی هایی فیزیکی هم خارج شده و راه خود را در بسیاری از بازی های کامپیوتری پیدا کردند. در بازی Lego City Undercover شما در نقش Chase McCain مامور مخفی پلیس به جنگ تبهکار بزرگ بازی Rex Fury خواهید رفت. با توجه به فضای جهان باز این بازی قادر خواهید بود به تنهایی و یا با همراهی یک بازیکن دیگر بیش از ۲۰ شهر را طی کرده و به جستجو و انجام ماموریت بپردازید.

Dead Rising 4: Frank Rising

در صورت آلوده شدن عکس محبوب و مشهور به دست زامبی ها چه مسایلی پیش خواهد آمد؟ Frank Rising جدیدترین بسته الحاقی Dead Rising 4 است، در این قسمت شما در نقش فرانک ظاهر شده و بایستی به وی کمک کنید تا راه درمانی برای خود پیدا کرده و البته از قابلیت های جدیدی که در این عنوان به وی افزوده شده است لذت ببرید. بخش چالش برانگیز این بازی زمان است، چرا که فرانک باید درمان خود را پیش از صدور حکم ویران کردن شهر به وسیله دولت پیدا کند.

Enter the Gungeon

Enter the Gungeon یکی از عناوینی است که از قابلیت Xbox Play Anywhere پشتیبانی کرده و پیش از این به صورت انحصاری برای پلی استیشن ۴ عرضه شده بود. در این بازی گروهی گمشده در پی پیدا کردن اسلحه ای هستند که می تواند گذشته را از بین ببرد. گرافیک بازی ساده به نظر می آید اما گیم پلی و مراحل آن می تواند نقطه قوت آن به حساب آید.

Blackwood Crossing

Blackwood Crossing ادونچری اول شخص و داستان محور است که در یک قطار رخ می دهد. بازی روایت کننده داستان عاطفی و جذاب دوستی شکننده چند دوست است که در چند دقیقه اول بازی به خوبی مخاطب را جذب خود می کند. در طی سفر با موجودی اسرار آمیز مواجه می شوند که قطار ساده معمولی را به داستان جادویی زندگی یعنی عشق و فقدان تبدیل می کند.

 

منبع :

MSPU

1348 پست
محسن توکلی نیا
سردبیر بخش سخت افزار و گیم. همراه شما کاربران عزیز 😉
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , ,