هر هفته عناوین خوبی برای اکس باکس وان منتشر می‌شود اما بیشتر صاحبان این کنسول به دلیل بازاریابی نامناسب آن‌ها را از دست می‌دهند. Xbox Wire آن‌ها را به شما نشان می‌دهد اما پیشنهادات خوبی را در اختیار کاربران نمی‌گذارد و علاوه بر آن لیستشان هم معمولا ناقص است. بسیاری از این عناوین خوب هستند و این شرم آور است که کسی به آن ها توجه نمی‌کند. در ادامه عناوینی که بین هجدهم و بیست‌ودوم سپتامبر عرضه می‌شوند را برای شما آورده‌ایم، پس با تیم کافه اکس باکس وینفون همراه باشید.

MARVEL VS. CAPCOM: INFINITE

درگیری حماسی بین دو دنیای مشهور مارول و کپ‌کام این بار با عنوان Marvel vs. Capcom: Infinite بازمی‌گردد. این عنوان دوران بعدی سری بازی‌های مبارزه‌ای است که به شدت مورد احترام قرار گرفته است. دنیای مارول و کپ‌کام با شخصیت‌های نمادین آن‌ها در مبارزات تن به تن برخورد می‌کنند. Ultron Sigma ریشه‌کن کردن سیستماتیک تمام زندگی بیولوژیکی را آغاز کرده است. قهرمان‌ها از خرابه‌ها برمی‌خیزند و در برابر تهدید نهایی با یکدیگر متحد می‌شوند و تنها امید آن‌ها سنگ‎های بینهایت است.

PROJECT CARS 2

بر اساس گفته توسعه‌دهندگان، Project CARS 2 روح مسابقه‌ای را در زیباترین، معتبرترین و پیشرفته‌ترین بازی ماشینی ارائه می‌دهد.Forza Motorsport 7 نیز به‌زودی عرضه می‌شود. حال باید ببینیم که کدام یک بر دیگری فایق می‌آید.

BLACKGUARDS 2

پس از سال‌ها حبس در زندان به دست شوهرش، حال Cassia نجیب زاده تنها هدفش انتقام و گرفتن تاج و تخت اوست. پس متحد شدن با Blackguards وفادار و البته بی‌رحم، او جنگی تمام عیار را علیه جنوب Aventura آغاز می‌کند اما برای خود Cassia زمان هم دشمن حساب می‌شود چرا که با گذشت هر روز سلامت روانی او کمتر می‌شود. با Blackguards 2 یک بازی تاکتیکی را تجربه کنید که در آن مبارزات چالش‌انگیز و حس انتقام موج می‌زند. سبک مبارزه‌ای خود را انتخاب کنید یا از جادوهای ویرانگر استفاده کنید. راه‌کارهای حماسی را برای غلبه بر دشمنانتان به کار ببرید. هر عمل شما عواقبی دارد چرا که هر تصمیمی که می‌گیرید شما را به دیوانگی نزدیک‌تر می‌کند.

RAIDERS OF THE BROKEN PLANET

Raiders of the Broken Planet d یک بازی ماجراجویی آنلاین است. عناصری در گیم‌پلی وجود دارد که گیمرها را وادار به تیراندازی، سرقت و استفاده از استراتژی می‌کند. حالت داستانی بازی نیر به صورت اپیزودی برای آن در نظر گرفته شده است.

THE LEGO NINJAGO MOVIE VIDEO GAME

نینجای درون خود را با بازی جدید Lego Ninjago Movie Video Game پیدا کنید! به عنوان نینجاهای مورد علاقه خود Lloyd و Jay و Kai و Cole و Zane و Nya و Master Wu بازی کنید تا بتوانید از جزیره خود در برابر Lord Garmadon و ارتش کوسه آن دفاع کنید. هنرهای نینجایی را با دویدن روی دیوار، پرش از ارتفاع و جنگیدن با دشمنان نینجانگو به نمایش بگذارید و مهارت نینجای خود را بالا ببرید. با نقشه‌های جنگ علیه دوستان و خانواده خود تا چهار نفر بازی کنید.

نظرات خود را در این‌باره با ما درمیان بگذارید.

منبع :

MSPOWERUSER

314 پست
سینا لواسانی
او دانشجوی مهندسی کامپیوتر است. به پرواز و بازی های ویدیویی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف بازی های ویدیویی و فیلم کند. سینا اکنون نویسنده و مترجم بخش اکس باکس وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , ,