toshibaconcept1_1020.0

در چند روز دیگر، اپل آیپد پرو را رونمایی خواهد کرد. پنج سال از عرضه اولین آیپد گذشته است. اپل، در فروش آیپد رکورد خوبی را به ثمر رساند. اکنون، عده بسیاری منتظر هستند تا ببینند که آیا نسل جدید آیپد اپل فروش زیادی خواهند داشت و آیا می توانند جای خود را در مشاغل تثبیت کنند؟

درست همانند پنج سال پیش، سازندگان کامپیوتر های شخصی، اکنون در حال رونمایی از آخرین ساخته های خود پیش از کنفرانس اپل در ایفا هستند. با این تفاوت که این بار، این اتفاق در IFA می افتد نه در CES در لاس وگاس؛ اما هنوز به همان شکل است. در چند سال اخیر، مایکروسافت، اینتل و دیگر سازندگان کامپیوتر های شخصی، کانسپت های 2 در  بسیاری1 ساخته بودند که به طور ویژه ای از انتشار ویندوز 8 نشأت می گرفت. اکنون، با عرضه ویندوز 10 بر روی دستگاه های مختلف، لپ تاپ ها و تبلت های تبدیل شونده بیشتری عرضه شده اند که در این هفته در کنفرانس IFA، بسیاری از آنها معرفی شدند و به اطلاع شما رساندیم. اکنون، نوبت به مایکروسافت رسیده است تا در امروز از محصولات جدید خود رونمایی کند.

توشیبا، در چند وقت اخیر، کانسپت های 2 در 1 زیادی از کامپیوتر های شخصی منتشر کرده بود و امروز، از آخرین نسخه در حال آزمایش لپ تاپ تبدیل شونده خود رونمایی کرد. خوشبختانه، این لپ تاپ برای چند دقیقه در اختیار عموم قرار گرفت تا بتوانند از آن استفاده کنند و بازخورد های خود را به توشیبا بگویند. یکی از نویسندگان سایت THE VERGE، این شانس را پیدا کرد تا بتواند با این لپ تاپ کار کند. در ادامه با سخنان او همراه باشید:

من شانس خوبی داشتم که توانستم این لپ تاپ را به دست بگیرم. وقتی که این لپ تاپ را برداشتم، بسیار سبک بود؛ گویا باطری در آن نبود. که مرا یاد واکنش آزمایش کنندگان لپ تاپ های فوق سبک توشیبا در اوایل سال انداخت. این لپ تاپ، از یک صفحه نمایش 12 اینچی با کیفیت 1080×1920 و یک پردازنده اتم اینتل بهره می برد. البته توشیبا از دادن اطلاعات دقیق بیشتر، خودداری کرده است. پردازنده و مواد سازنده این لپ تاپ (به نظر می رسد که جنس لپ تاپ پلاستیکی باشد)، دلیل سبک بودن این لپ تاپ هستند

toshibaconcept1_1020.0

به گفته سازندگان، صفحه کلید این لپ تاپ، برای سهولت در جا به جایی، از آهن ربا برای اتصال به تبلت استفاده می کند. وقتی که صفحه کلید و تبلت به هم متصل شوند و بسته شوند، این کانسپت 2 در 1 همانند یک لپ تاپ معمولی به نظر می رسد. وقتی که از صفحه کلید استفاده می کنید، درست همانند صفحه کلید های ساخته شده توسط کمپانی لوجیتک برای آیپد است. همچنین این تبلت با یک قلم نیز همراه است که به کناره تبلت متصل می شود.

toshibaconcept2_1020.0

toshibaconcept3_1020.0

toshibaconcept6_1020.0

toshibaconcept7_1020.0

toshibaconcept10_1020.0

نظر شما در مورد این تبلت چیست؟

منبع: THE VERGE

منبع :

THE VERGE

302 پست
احسان رستمی پور
او دانشجوی رشته مهندسی کامپیوتر در دانشگاه خلیج فارس بوشهر است. به عکاسی، طراحی و بازی های رایانه ای علاقه زیادی دارد و وقت خود را با فعالیت های مرتبط پر می کند.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
فرهاد
پاسخ دهید جمعه 14 شهریور 1394

قیمتش چند ؟

محمد حسین محمدی
پاسخ دهید جمعه 14 شهریور 1394

ینی من موندم اگه سرفیس نبود اینا چجوری این جور چیزا رو درست میکردن

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,