استارت آپ پزشکی Touch Surgey از حامیانش 20 میلیون دلار برای توسعه ابزار آموزشی جدید مبتنی بر مایکروسافت هولولنز جمع آوری کرده است. این ابزار که Go Surgery نام دارد به کارآموزان پزشکی کمک می کند به طور زنده از جراحان حرفه ای بازخورد دریافت کنند و جراحان با استفاده از این ابزار هولوگرافیک به طور مجازی قدم به قدم به بهبود کار کارآموزان خود کمک می‌کنند.

Touch Surgery توسط دو نفر از جراحان بنیان گذاری شده است و در حال حاضر یک اپلیکیشن آموزشی با نام Touch Surgery دارد که شامل صدها ویدیوی آموزش جراحی است.

دکتر Jean Nehme از بنیان گذاران Touch Surgery می گوید:

ما می‌دانیم که هزاران نفر از مردم این اپلیکیشن را دانلود کرده اند. بنابراین ما شروع کردیم به ساختن یک تکنولوژی بهتر و می‌خواستیم بدانیم که چطور می‌توانیم جراحی را بهتر آموزش بدهیم و آن را بهبود ببخشیم.

ما در اوایل این تکنولوژی هستیم ولی کاملا امیدواریم که ترکیب واقعیت افزوده و واقعیت مجازی با همدیگر از اساسی ترین تکنولوژی های آینده‌ی اتاق های عمل خواهد بود.

این شرکت مبلغی را از شرکت سرمایه گذاری 8VC ایالات متحده برای توسعه یک ابزار جدید دریافت کرده است. این شرکت سرمایه گذار قبلا روی پروژه واقعیت مجازی Oculus سرمایه گذاری کرده بود که بعدا فیسبوک به قیمت 2 میلیارد دلار آن را خریداری کرد.

Touch Surgery قصد دارد که در سال 2018 در بیمارستان های انگلستان و آمریکا این ابزار جدید را مورد آزمایش قرار دهد.

منبع :

MSPOWERUSER

18 پست
ستار صوفی
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,