اخبار

گوشی ویندوزی Trekstor راهی بازار نخواهد شد محصولی که در نطفه خفه شد!

چند روز قبل در خلال نمایشگاه IFA دو شرکت Trekstor و Wileyfox دو گوشی ویندوزی جذاب و خوش ساخت را معرفی کردند که مفصل به بررسی آنها پرداختیم. گوشی ویندوزی Wileyfox از مشخصات چندان بالایی برخوردار نبود اما این شرکت توانسته تا پشتیبانی تعداد زیادی از شرکت های انگیسی را برای خرید گوشی خود به‌دست آورد، اما ظاهرا اوضاع برای شرکت آلمانی Trekstor چندان مناسب نیست. برای آگاهی از جزییات همراه ما باشید.

شرکت انگلیسی Wileyfox علی رغم نبود مشخصات سخت افزاری چندان خوب توانسته چندین شرکت بزرگ انگلیسی را برای خرید محصول خود همراه سازد، این عامل باعث شده تا این شرکت از فروش گوشی هوشمند خود در بازار مشتریان سازمانی اطمینان داشته باشد. در نقطه مقابل شرکت آلمانی Trekstor گوشی هوشمند بسیار جذاب و نسبتا قدرتمندی را معرفی کرد که به نوعی خونی تازه در رگ های خسته این پلتفرم بود.

گوشی هوشمند این شرکت به چیپ مجتمع نسبتا قدرتمند اسنپ دراگون ۶۱۷ و سه گیگابایت رم، صفحه نمایش ۵ اینچی و فضای ذخیره سازی ۱۶ گیگابایتی مجهز شده است. این دستگاه این پتانسیل را داشت که به یک گوشی میان رده خوب تبدیل گردد، اما ظاهرا قرار نیست این میان رده خوش ساخت رنگ بازار را به خود ببیند. ظاهرا علی رغم نهایی شدن دستگاه و ساخت نمونه های نهایی شرکت Trekstor قصد ندارد این گوشی هوشمند را در وضعیت فعلی وارد بازار کند. مسئولان این شرکت عنوان کرده اند که در حال حاضر تمرکزی برای عرضه این محصول ندارند که البته اتفاق چندان عجیبی نیست. به هر صورت وضعیت فعلی ویندوز ۱۰ موبایل شرایطی نیست که شرکت های سخت افزاری برای ورود به آن اشتیاق چندانی از خود نشان دهند.

 

منبع :

MSPU

540 پست
محسن توکلی
گویند کامپیوتر همه جوره خوش است،نه خیر عزیز فقط سرفس خوش است!
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,