ترلو یکی از اپلیکیشن های بسیار کاربردی برای ایجاد سیستم گردش کار به‌صورت گروهی است. نسخه رسمی این اپلیکیشن پیش از این در دسترس کاربران اندروید و ios بود و خبری از نسخه رسمی آن در ویندوز استور نبود. کاربران این اپلیکیشن در اکوسیستم ویندوز مجبور به استفاده از نسخه های غیر رسمی یا استفاده از مرورگر برای بهره‌مندی از امکانات این اپلیکیشن بسیار کاربردی بودند. خوشبختانه پس از مدت ها انتظار این شرکت اعلام کرده این اپلیکیشن از فردا وارد ویندوز استور خواهد شد.

ترلو طی خبری که روی سایت خود منتشر کرد اعلام داشت که اپلیکیشن ویندوز ۱۰ دسکتاپ آنها از فردا وارد ویندوز استور خواهد شد. در بیانیه این شرکت ذکر شده که “این اپلیکیشن را از مایکروسافت دریافت کنید” این مسئله بدین معنی است که عرضه این اپلیکیشن صرفا به ویندوز استور محدود خواهد بود و امکان دریافت آن از خارج استور وجود ندارد، این تصمیم البته برای رشد و بلوغ بیشتر ویندوز استور بسیار مفید است و کاربران را به استفاده بیشتر از ویندوز استور ترغیب خواهد کرد. البته باید توجه داشت که این اپلیکیشن به‌صورت یونیورسال عرضه نخواهد شد، بنابراین کاربران ویندوز ۱۰ موبایل برای استفاده از امکانات این اپلیکیشن همچنان نیازمند استفاده از اپلیکیشن های غیر رسمی یونیورسال ترلو خواهند بود.

اگر شما پیش از این با نسخه تحت وب این اپلیکیشن کار کرده باشید با محیط نسخه دسکتاپ آن کاملا آشنایی خواهید داشت، چرا که این اپلیکیشن براساس نسخه تحت وب ترلو ساخته شده است، اما امکاناتی نظیر اعلانات سیستمی ویندوز، تعدای شرت کات بسیار کاربردی بدان افزوده شده است.

 

منبع :

MSPU

540 پست
محسن توکلی
گویند کامپیوتر همه جوره خوش است،نه خیر عزیز فقط سرفس خوش است!
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
erfan.226
💔 3 پاسخ دهید پنجشنبه 23 شهریور 1396

نسخه دسکتاپ که بدرد نمیخوره :/
اصلش برای گوشی بود که خوب…

zaryab
💔 0 پاسخ دهید پنجشنبه 23 شهریور 1396

من معمولا رو پی سی برنامه های نسخه وب رو بیشتر میپسندم

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,