_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

عنوان Trine 4 رسما تایید شد

به تازگی استودیو فروزن‌بایت (Frozenbyte) با شرکت مدوس گیمز همکاری کرده‌اند و نسخه چهارم مجموعه Trine را معرفی کرده‌اند. عنوان Trine 4 سال 2019 عرضه خواهد شد.

شرکت مدوس گیمز (Modus Games) با همکاری استودیو فروزن‌بایت  عنوان Trine 4 را معرفی کرده‌ است.عنوان Trine 4 به طور رسمی هم‌اکنون تایید شده و عنوان کامل آن نیز Trine 4: The Nightmare Prince نام دارد.عنوان پازل-پلتفرم Trine 4: The Nightmare Prince برای کنسول های ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و سوییچ و همچنین پلتفر-م رایانه های شخصی عرضه خواهد شد. طبق توضیحاتی که در معرفی این بازی صورت گرفته است، هواداران بعد گذشت سه سال از آخرین بازی سری بالاخره به خواسته خود برای یک عنوان جدید خواهند رسید و در سال ۲۰۱۹ می‌توانند ماجراجویی‌هایشان را از سر بگیرند.

مدوس گیمز و فروزن‌بایت در ادامه اعلام داشته‌اند که فروش کلی مجموعه Trine تاکنون از ۸ میلیون نسخه گذشته و عنوان اول این مجموعه از زمان عرضه خود در سال ۲۰۰۹ دائما مورد تحسین قرار گرفته است. لوری هایوارینن (Lauri Hyvärinen) به عنوان مدیرعامل فروزن‌بایت می‌گوید:

Trine 4  به بهترین عنوان این مجموعه تبدیل خواهد شد. ما تمام تلاش خود برای ساخت یک عنوان تحسین بر‌انگیز دیگر از این مجموعه را خواهیم کرد، بازخورد هواداران را دیده و شنیده‌ایم و قرار است قلب ما طوری تنظیم شود که انتظارات را برآورده کنیم. مجموعه Trine  دوباره باز خواهد گشت.

کریستینا سیلی ،مدیرعامل شرکت مدوس گیمز در مورد این عنوان می‌گوید:

ما بسیار هیجان‌زده‌امی که در ساخت این عنوان با استودیو فروزن‌بایت همکاری خواهیم کرد. یقینا این عنوان به عنوانی که هواداران منتظر آن بوده‌اند تبدیل خواهد شد.

سوال واقعی اینجاست که آیا  گیم‌پلی این عنوان به صورت ساید-اسکرول و مانند دو نسخه اول این مجموعه خواهد بود؟ آيا استودیو فروزن‌بایت می‌تواند این عنوان را به جذابیت همان دو نسخه اول این مجموعه بسازد؟ برای پاسخ به این سوال ها باید تا زمان عرضه این دو عنوان منتظر بمانیم و نتیحه را خودمان تجربه کنیم.

عنوان Trine 4: The Nightmare Prince برای پلتفرم رایانه‌ های شخصی و کنسول ‌های پلی ‌استیشن ۴، ایکس ‌باکس وان و سوییچ عرضه می‌شود. به محض دریافت اخبار بیشتر در این مورد آن را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع :

GAMINGBOLT

264 پست
امیرحسین نورپور
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,