tropico-5-featured-image

بازی جذاب Tropico 5 یکی از بازی های استراتژیک و معروفی است که سال ۲۰۱۴ توسط تیم توسعه دهنده Haemimont Games برای PC منتشر شد، حال این بازی بسیار جذاب و اعتیاد آور برای اکس باکس وان نیز منتشر شده است و کاربران می توانند آن را هم اکنون خریداری کنند و از بازی لذت ببرند، در ادامه با وینفون همراه باشید تا با Tropico 5 آشنا شویم. 

۲۴۹۵۱۳۱-tropico5

در این بازی شما باید منطقه تحت سلطه خود را ارتقا دهید و پیش بروید، شما در ابتدا در زمانی قدم بر می دارید که به دوره استعمارگری مشهور بوده است، داستان بازی مربوط به جزیره ای است که یک دیکتاتور بر آن حکومت می کند و شما هستید که در نقش این دیکتاتور ایفای نقش خواهید کرد و مردم خود را اداره می کنید. شما باید حکومت خود را از جریانات مهم تاریخی عبور دهید و روز به روز بر قدرت خود بی افزایید، به طور مثال باید پس از جنگ های جهانی اول و دوم که تمام دنیا در یک رکود اقتصادی سقوط کرده اند با یک سیاست مناسب کشور خود را هدایت کنید تا خدشه ای به آن وارد نشود.

tropico-5-espionage-29799

شما می توانید از طریق بازرگانی، تحقصقات علمی و کشفیات مختلف بر قدرت اقتصادی و علمی خود بی افزایید و حکومت تحت سلطه خود را در تمام دوران ها به یک کشور پیشرفته تبدیل کنید، زمان گیم پلی بازی همانطور که گفته شد از زمان استعمارگری آغاز و تا بعد از قرن ۲۱ ادامه خواهد داشت، در ادامه می توانید تریلر این بازی جذاب را تماشا کنید. و برای رفتن به صفحه دانلود بازی از لینک باکس انتهای مطلب استفاده کنید.

دانلود ویدیو

Xbox_One_logo.svg_

منبع :

MSPOWERUSER

1024 پست
حمیدرضا عبدی
در خدمت تمامی دوستان
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,