در نمایشگاه جهانی اتومبیل نیویورک، مایکروسافت و پورشه همکاری ۶ ساله ی خود را اعلام کردند تا گیمرها و علاقه مندان به فورزا، طعم این همکاری را بچشند. با وینفون همراه باشید.

در نمایشگاه بین المللی اتومبیل در شهر نیویورک، مایکروسافت و پورشه با اعلام قرارداد همکاری ۶ ساله ی خود بیان کردند که طبق این قرارداد، حضور اتومبیل های پورشه در سری بازی های فورزا پررنگ تر خواهد شد و بر اساس این همکاری نیز، امروز بسته ی جدید اتومبیل پورشه برای گیمرهای فورزا منتشر می شود و در این بسته اتومبیل های  legendary 550A Spyder, the 718 RS 60 Spyder 1960,  ۹۱۱ Carrera RS 2.7 1973,  ۹۱۱ GT2 (نوع ۹۹۳),  Cayman GT4 و  ۹۱۱ GT3 RS, و همچنین اتومبیل ۲۰۱۷ این کمپانی با نام Panamera Turbo حضور دارد. همچنین از اول ماه می در مسابقات قهرمانی فورزا نیز، کاپ پورشه ایجاد شده که علاقه مندان قادر به ثبت نام در آن خواهند بود.

بازی محبوب فورزا که طبق امار استودیو Turn 10 مایکروسافتماهانه ۴ میلیون گیمر با آن وقت خود را سپری می منند و بزرگترین جامعه ی انلاین Racing عرصه بازی به حساب می اید، از این به بعد شاهد حضور قوی تر تکنولوژی پورشه در خود خواهد بود، چرا که طبق توافقات، پورشه به این استودیو در جهت مسابقات موتورسواری و قوی تر شدن آن نیز کمک خواهد کرد و تجارب گرانبهای خود در این عرصه را در اختیار آن ها قرار خواهد داد.

مایکروسافت و پورشه ابراز امیدواری کرده اند که طی این توافق اتفاقات خوبی در عرصه ی مسابقات انلاین و بازی فورزا رخ دهد.

منبع :

XBOX

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,