windwos app studio

یکی از خواسته های وبلاگ نویسان می تواند این باشد که اپلیکیشن خاصی برای بلاگشان داشته باشند تا بتوانند کاربران بیشتری را از این راه جذب وبلاگ خود کنند. مایکروسافت اپلیکیشنی برای این منظور تهیه کرده است. این اپلیکیشن اخیرا آپدیت جدیدی دریافت کرد و قابلیت های زیادی به آن اضافه شد. با وینفون همراه باشید.

wordpress-windows-app-studio

ابزار رایگان Windows App studio شرکت مایکروسافت ویژگی جدیدی دریافت کرده است که به هرکسی که بخواهد یک اپلیکیشن ویندوز ۱۰ سریع و آسان بدون هیچ گونه کدنویسی بسازد کمک می کند. یکی از این اپلیکیشن هایی که می توان با این ابزار ساخت اپلیکیشن برای بلاگ وردپرس کاربر است.

مایکروسافت می گوید:

ما یک منبع جدید WordPress را معرفی کردیم که به شما اجازه می دهد که اپلیکیشن خودتان را به بلاگ وردپرس متصل کنید. این اپلیکیشن محتوا را دریافت کرده و آن را در قالب یک اپلیکیشن ویندوزی نمایش می دهد بنابراین شما می توانید بلاگتان را از چارچوب وب فراتر برده و آن را میان بیش از ۱۱۰ میلیون کاربر ویندوزی در استور ویندوز قرار دهید.

مایکروسافت همچنین یک کنترل کننده ی تبلیغات در این ابزار قرار داده است که به کاربران اجازه می دهد که بنر هایشان را با محتوای ارائه شده از سوی تبلیغات مایکروسافت به عنوان راهی برای کسب درامد در این اپلیکیشن قرار دهند. و در آخر باید بگویم راهی برای پیوند کردن لینک های مرتبط با هر موضوعی در اپلیکیشن فراهم شده است.

آیا تا به حال می خواستید که پیوندها را در قسمتی خاص( مانند اطلاعات گوینده در یک لیست خبری در اپلیکیشن فروم یا کامنت های یک وبلاگ) داشته باشید؟ هم اکنون به راحتی این کار در نسخه ی بتای Windows App Studio امکان پذیر است. این ویژگی یک قسمت استفاده ی جدید برای شما فراهم می کند و می توانید در قالب نمونه های جدید در آینده از آن نیز استفاده کنید.

مایکروسافت همچنین ویژگی های طراحی جدیدی را در این اپلیکیشن مانند تصاویر متحرک مانند حالتی که تصاویر به صورت اسلاید شو حرکت می کنند، گنجانده است.

منبع :

WINDOWS CENTRAL

66 پست
محمدرضا اهواركي
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
محمد میرزایی
پاسخ دهید چهارشنبه 3 دی 1394

عالیه، به کار من ک خیلی میاد

SJ
پاسخ دهید چهارشنبه 3 دی 1394

شما هم اپلیکیشن سایتتونو بسازین

سعید
پاسخ دهید چهارشنبه 3 دی 1394

اگه آموزششو میگذاشتین عالی میشد

vito
پاسخ دهید چهارشنبه 3 دی 1394

امیدوارم مسئولان سایت هم به فکر استفتده از این برنامه باشید چون اپ قبلی که واقعا مسخره بود و هست. اگه از این اپ استفاده کنید فکر کنم خیلیا رو خوشحال کنید

HOIIIIN
پاسخ دهید چهارشنبه 3 دی 1394

عالیه

صادق
پاسخ دهید چهارشنبه 3 دی 1394

ممنون از اطلاع رسانی
ولی یه نکته ی مهمتر وجود داره، اینکه الان بیشتر بچه ها از جمله خودم، به آموزشش نیاز داریم،

یه لطفی در حق ما بکنید و آموزشش رو بگذارید
ممنون

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,