امروز و در حاشیه نمایشگاه کامپیوتکس 2019 اینتل از لپ‌تاپی با دو صفحه نمایش که از پارچه به عنوان ماده اصلی در بدنه آن استفاده شده است رونمایی کرد. با وینفون برای نگاه به ایده‌ای که ممکن است در لپ‌تاپ‌های با دو صفحه نمایش یا با صفحه نمایش منعطف دیگر نیز استفاده شود همراه باشید.

اینتل Twin River بسیار قابل توجه است؛ نه فقط به خاطر اینکه چه تعداد نمونه آزمایشی برای جای دادن دو صفحه نمایش 12.1 اینچی FHD لمسی در بدنه‌ای پارچه‌ای تولید شده است بلکه به خاطر میزان قدرتی که می‌توان در این بدنه قرار دارد.

اینتل توانسته است یک پردازنده 4 هسته‌ای 15 واتی از سری U را بدون مشکل حرارتی در این بدنه بدون فن قرار بدهد. استفاده از لوله‌های دفع حرارت بسیار باریک در کنار طراحی منحصر به فرد مادربرد که CPU به جای افقی یا عمودی به صورت مورب قرار گرفته تا به مدارهای تغذیه نزذیکتر باشد، باعث این مهم شده است.

اینتل به دلیل ترس از مهندسی معکوس اجازه انتشار تصویر از طراحی درونی آن را نمی‌دهد. اما نمونه‌های مختلف پارچه‌های آزمایش شده و روش‌های چگونگی پوشاندن دستگاه با این مواد نمایش داده شد. به عنوان نمونه به تصویر زیر نگاه کنید.

ما لپ‌تاپ‌های با دو صفحه نمایش زیادی را پیش از این دیده بودیم، همانطور که استفاده از پارچه در یک لپ‌تاپ مثل آنچه مایکروسافت در لپ‌تاپ‌های سرفیس استفاده کرده بود را شاهد بوده‌ایم. بنابراین ترکیب این‌ها لزوما کار خارق‌العاده‌ای نیست اما استفاده از گزینه‌های جذابی مانند پارچه، چرم و چوب در لپ‌تاپ‌ها اتفاق خوشایندی است.

نظر شما کاربران وینفون چیست؟

منبع :

THEVERGE

155 پست
امیر سلیمی
دانشجوی مهندسی مکانیک، علاقمند به تکنولوژی و بازی‌های ویدیویی، عاشق فیلم و سریال و کمیک
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
mh
پاسخ دهید چهارشنبه 8 خرداد 1398

از اینترنت اکسپلورر داره استفاده میکنه چرا ؟؟؟؟ 😐😐😐

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,