همان طور که می دانید کمپانی Twitch مدت ها بود که در حال آزمایش نسخه دسکتاپ نرم افزار خود بود. اکنون بالاخره این نرم افزار به صورت بتا و با قابلیت های بی نظیری عرضه شده است. این نرم افزار قابلیت های منحصر به فردی مانند حالت شب دارد که تماشای ویدیو ها در شرایط کم نور بسیار برای چشم راحت تر خواهند بود. این نسخه همچنین از قابلیت چت کردن و ارسال پیام های صوتی نیز پشتیبانی می کند. این قابلیت ها حتی در زمان خاموش بودن سرور ها نیز فعال خواهند ماند.

استریم بازی ها نیز، درست همانند ساختن بازی ها شغلی پر درآمد است. بسیاری از یوتیوبر های گیمر از بازی های خود فیلم ضبط می کنند و در کانال خود به اشتراک می گذارند. همچنین، عده ای نیز به طور زنده تجربه بازی کردن خود را به اشتراک می گذارند. اما سود آن در کجاست؟ بسیاری از شرکت ها حاضر هستند مبالغ هنگفتی را به کانال های پر بازدید بدهند تا نام و تبلیغ آن ها برای چند ثانیه در اول ویدیو ها به نمایش در بیاید. تویچ نیز راه خوبی برای استریم بازی ها است.

این نرم افزار که نسخه بتای آن به تازگی منتشر شده بر روی ویندوز و مک کار می کند پس شما می توانید بر روی هر دستگاهی به استفاده و درآمد زایی از آن بپردازید. در مقابل، فعالیت های سرویس میکسر مایکروسافت در مقابل تویچ کمی ضعیف به نظر می رسد. زیرا این سرویس بسیاری از قابلیت های تویچ را ندارد. به هر حال، شما می توانید نرم افزار تویچ را در این جا دانلود کنید.

منبع :

MSPOWERUSER

  • جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۰۰
  • یک نظر
  • احسان رستمی پور
  • اخبار
257 پست
احسان رستمی پور
علاقه مند عکاسی و تکنولوژی Instagram: sir_ehr
مطالب مرتبط
مطالب نویسنده
ایده عکاسی: عکاسی بوکه یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶
ایده عکاسی: نگاهی به بالا یکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
saleh
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶

سلام
والا من این نرم افزار رو حداقل ۴ ماه هست دارم 😐

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,