بعد از انتشار وب اپلیکیشن پیشرو توییتر برای ویندوز 10 این اپلیکیشن PWA برخلاف نسخه یونیورسال خود پشتیبانی بسیار خوبی از سوی این شرکت دریافت کرده و به روزرسانی‌های متعددی را دریافت می‌کند. جدیدترین به روزرسانی این اپلیکیشن پشتیبانی و جابه‌جایی داینامیک بین چند حساب تنها با یک کلیک را به ارمغان می‌آورد.

این تغییرات در باطن توییتر رخ داده بنابراین تغییرات بر mobile.twitter.com، توییتر لایت و توییترِ ویندوز  تاثیر می‌گذارد. چون نیازی به به‌روزرسانی اپلیکیشن از طریق مایکروسافت استور نیست، کاربران می‌توانند برای دیدن تغییرات یکبار اپلیکیشن را بسته و آن را دوباره باز کنند.

اضافه کردن حساب دوم (یا حتی سوم) آسان است. کاربران بر روی پروفابل خود کلیک می‌کنند که باید آیکون جدید “+” را همراه با گزینه‌ی “اضافه کردن حساب کاربری” نمایش دهد. در آنجا، کاربران اطلاعات حساب را با ویژگی منحصر به فرد جابه‌جایی بین حساب‌ها در منو بالا، وارد می‌کنند. به طرز عجیبی، به نطر می‌رسد حساب ثانویه با نام کاربری در سمت راست به جای سمت چپ، طرحی کمی متفاوت دارد. به همین ترتیب، المان‌های ناوبری نوار کناری نیز برای حساب ثانویه وجود ندارند.

در حال حاضر این به روزرسانی‌های کوچک که اکنون قابلیت پشتبانی از چند حساب را به ارمفان آورده‌اند نقش پر رنگی در بهبود وب اپلیکیشن پیشرو توییتر برای ویندوز 10 و سایر کاربران اپلیکیشن PWA داشته‌اند.

وب اپلیکیشن پیشرو توییتر را می‌توانید به طور مستقیم از استور مایکروسافت دانلود نمایید.

آیا شما نیز از کاربران وب اپلیکشن پیشرو Twitterهستید؟ عملکرد آن را چطور ارزیابی می‌کنید؟

منبع :

WINDOWSCENTRAL

155 پست
امیر سلیمی
دانشجوی مهندسی مکانیک، علاقمند به تکنولوژی و بازی‌های ویدیویی، عاشق فیلم و سریال و کمیک
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
مجتبی قوی بازو
پاسخ دهید سه شنبه 14 خرداد 1398

عالی شد که 😃

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,