توییتر به تازگی به روز رسانی جدیدی را برای اپلیکیشن ویندوز ۱۰ خود منتشر کرده که نشان می دهد توییتر به آرامی در حال ایجاد شاخه ای برای تبدیل شدن به یک پلتفرم برای پوشش رویدادهای زنده است. این به روز رسانی شامل تنظیمات جدیدی برای نوتیفیکیشن های زنده همراه با گزینه ای برای روشن کردن قابلیتی که توییتر آن را “Live Live Banner” نامیده، می باشد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

قابلیت جدید Live Live Banner گزینه ای بسیار جالب است. با روشن کردن این ویژگی، توییتر یک بنر را نشان می دهد که “ویترینی از رویدادهای زنده برجسته در صفحه خانگی” است. این باعث می شود که پیدا کردن و تنظیم هر رویداد زنده برجسته کمی سریعتر انجام شود.

در منوی تنظیمات نوتیفیکیشن ها، در حال حاضر همچنین گروهی از تنظیمات نوتیفیکیشن زنده وجود دارد که به شما اجازه می دهد هر یک از آن ها را به صورت تک به تک فعال یا غیرفعال کنید. به طور کلی، شما می توانید نوتیفیکیشن ها را در هنگام شروع هر رویداد برجسته، و همچنین هر رویدادی که در عرض یک ساعت شروع می شود، فعال کنید.  همچنین به طور جداگانه، اکنون تنظیماتی برای دسته های مختلف از جمله: eSports، ورزش، سرگرمی و اخبار وجود دارد. با روشن کردن هر یک از این ها، هنگامی که یک رویداد در آن دسته شروع شود به شما اطلاع داده خواهد شد.

در کنار این مجموعه تغییرات جدید که در این به روز رسانی جای داده شده اند، احتمالا توییتر به رفع اشکالات اپلیکیشن خود نیز پرداخته است. برای دسترسی به این تنظیمات جدید، شما باید توییتر خود را از نسخه ۵.۷.۱ به ۵.۸ ارتقا دهید. این به روز رسانی در حال حاضر در استور ویندوز ۱۰ در دسترس قرار گرفته است، اما ممکن است مدتی طول بکشد تا تمام کاربران امکان دریافت آن را پیدا کنند.

دانلود
اطلاعات
  • حجم : 2 - 19 مگابایت
  • منتشر کننده : Twitter Inc.
  • پشتيبانی از رم 512 : بله
  • نسخه تحت اندرويد : بله
  • نسخه تحت iOS : بله
منبع :

WINDOWSCENTRAL

2159 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
Ni10God
پاسخ دهید چهارشنبه 7 تیر 1396

دوستان لطفا فیدبک بدین پروکسی رو هم اضافه کنن به تنظیمات

رضا
پاسخ دهید چهارشنبه 7 تیر 1396

راهی هس که بتونیم تو ایران استفاده کنیم ازش؟😕

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,