_ویندوز پنل جدید

توییتر وب اپلیکیشن پیشروی خود را بار دیگر به‌روز کرد اشتراک گذاری مستقیم از ویندوز 10

توییتر به تازگی به‌روز‌رسانی جدیدی را برای وب اپلیکیشن پیشروی خود منتشر کرد. این به‌روز‌رسانی قابلیت اشتراک گذاری به صورت مستقیم از منوی Share ویندوز 10 را میسر می‌سازد. با وینفون همراه باشید.

قابلیت جدید وب اپلیکیشن پیشروی توییتر کار را برای بسیاری ساده می‌کند. با اضافه شدن این قابلیت دیگر نیازی نیست تا برای به اشتراک گذاشتن چیزی در توییتر، یک مرورگر را باز کنید و به وبسایت توییتر بروید. کاربران حالا می‌توانند مستقیماً از طریق دیالوگ Share ویندوز 10، هر چیزی را در توییتر به اشتراک بگذارند.

ریچارد هی، از @WinObs در این مورد چنین نوشت:

دارید شوخی می‌کنید؟ وب اپلیکیشن پیشروی توییتر حالا از دیالوگ Share ویندوز 10 نیز پشتیبانی می‌کند! این نشان دهنده قدرت وب اپلیکیشن‌های پیشرو است. این اپلیکیشن‌ها می‌توانند به خوبی توسط Service Workers و API‌ های دیگر با ویندوز 10 هماهنگ شوند.

اگر به خاطر داشته باشید چندی پیش توییتر وب اپلیکیشن پیشروی خود را برای ویندوز 10 رد استون 4 و رد استون 5 منتشر کرد. این شرکت به سختی در تلاش است تا در هفته‌های آتی ویژگی‌های جدید و تغییرات را به اپلیکیشن خود اضافه کند. این به‌روزرسانی‌ها شامل پشتیبانی از کاشی‌های زنده و قابلیت آپلود ویدیو خواهد بود.

 

منبع :

MSPU

214 پست
احسان وائقی
دانشجوی مهندسی برق. علاقه‌مند به تکنولوژی، موسیقی و سفر
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,