توییتر یکی از ویژگی‌های درخواست شده کاربران را به برنامه (PWA) خود برای ویندوز اضافه کرد. این برنامه اکنون دارای حالت تیره است و می‌توانید از آن استفاده کنید. در ادامه با وینفون همراه باشید.

اگر شما در حال حاضر با تم تیره توییتر در جای دیگر آشنا هستید، می‌دانید چه چیزی در انتظار شما است. طرح رنگی تیره‌تر که با حالت شبانه فعال می‌شود، چیزی را که در مرورگر مشاهده می‌کنید تقلید می‌کند. توییت در تایم لاین شما در برابر یک پس زمینه آبی تیره قرار دارد که بسیار چشمگیر است.
البته حالت تیره فقط بخشی از به‌روزرسانی منتشر شده برای نسخه PWA توییتر است. این به‌روزرسانی همچنین ویژگی‌های دیگری را نیز به همراه دارد از جمله: به‌روزرسانی بی‌درنگ برای پاسخ ها، retweetها و شمارش لایک را به برنامه اضافه می‌کند. باکس نوشتن نیز تغییراتی داشته تا جابجا شدن بین توییت و تایم لاین شما ساده‌تر شود.
ما ویژگی‌های زیر را برای Twitter Lite و توییتر ویندوز ارائه کردیم تا هماهنگی بیشتری را در سراسر سیستم عامل‌ها به وجود آوریم. ببینید موارد جدید 👇
✔️حالت تیره
✔️پاسخ بی‌درنگ برای پاسخ‌ها، retweetها و شمارش لایک
✔️به‌روزرسانی جعبه نوشتن توییت
از آنجا که برنامه توییتر PWA است، نیازی به نصب هر گونه به‌روزرسانی برای استفاده از ویژگی‌های جدید نیست. بعد از باز شدن برنامه، حالت شب باید در دسترس باشد. شما می‌توانید با کلیک روی پروفایل خود و روشن کردن تاگل Night mode این ویژگی را فعال کنید. برای کاربران ویندوز اگر از حالت تاریک برای سیستم عامل استفاده کنند، حالت تیره به طور اتوماتیک فعال می‌شود.
نظرات خود را با ما در میان بگذارید.
منبع :

WINDOWSCENTRAL

831 پست
پژمان قادرنژاد
او دانشجوی رشته کامپیوتر است. به بسکتبال و تکنولوژی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوه نوردی، طبیعت گردی و یوتیوب کند. پژمان اکنون نویسنده بخش برنامه و بازی وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
eth
پاسخ دهید چهارشنبه 2 خرداد 1397

چرا برای موبابل اصلا نیومده این برنامه که بخاد حالا تیره ش بیاد.

علیرضا
پاسخ دهید چهارشنبه 2 خرداد 1397

@eth
برای موبایل اومده، تم تیره اش هم از دیشب فعال شد

eth
پاسخ دهید چهارشنبه 2 خرداد 1397

من نمیدونم نسخه توییتر من اصلا تغییر نکرده همون قبلیه س

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,