وب اپلیکیشن توییتر

توییتر سال گذشته بود که وب اپلیکیشن پیشرو خود را برای ویندوز 10 معرفی کرد. این اپلیکیشن PWA برخلاف نسخه یونیورسال پیشین پشتیبانی بسیار خوبی از سوی این شرکت دریافت کرده و پیوسته قابلیت‌های جدیدی به‌خود دیده است. جدیدترین آپدیت این اپلیکیشن پنل ایموجی جدید را به همراه بهبود قابلیت کراپ تصاویر به ارمغان آورده است.

چه بخواهیم و چه نخواهیم وب اپلیکیشن‌های پیشرو آینده اپلیکیشن‌ها را در پلتفرم‌های مختلف رقم خواهند زد. روند ساده‌تر و ارزان‌تر توسعه این اپلیکیشن‌ها در مقایسه با اپلیکیشن‌های بومی در کنار قابلیت‌های قابل توجه این اپلیکیشن‌ها باعث شده تا شرکت‌های مختلف اقبال زیادی نسبت به این دسته نسبتا تازه‌وارد از اپلیکیشن‌ها نشان دهند.

توییتر یکی از اولین شرکت‌هایی بود که نسخه PWA اپلیکیشن خود را برای ویندوز 10 توسعه داد. وب اپلیکیشن پیشرو توییتر سال گذشته رسما جایگزین نسخه یونیورسال این اپلیکیشن شد و طی این مدت پشتیبانی بسیار خوبی از سوی توسعه‌دهنده داشته است.

جدیدترین به‌روزرسانی این وب اپلیکیشن پیشرو پنل ایموجی جدیدی را در پیام‌های دایرکت ارایه داده است. این قابلیت باعث می‌شود تا هنگام نوشتن یک پیغام مستقیم، علاوه بر دسترسی به پنل بومی ویندوز 10، پنل جذاب‌تر توییتر را نیز در دسترس داشته باشید. این قابلیت البته قابلیت بزرگی محسوب نمی‌شود، اما می‌تواند تجربه کاربری را برای برخی از کاربران بهبود بخشد.

با این آپدیت علاوه بر افزوده شدن پنل ایموجی، برخی از قسمت‌ها و قابلیت‌های پیشین اپلیکیشن نیز بهبود پیدا کرده‌اند. برش‌دهنده تصاویر بومی اپلیکیشن با این به‌روزرسانی عملکرد روانتری از خود نشان می‌دهد. از سوی دیگر عملکرد اپلیکیشن در زمینه تصاویر نمایش داده شده در تایم لاین براساس چگالی پیکسلی نمایشگر دستگاه کاربر بهتر شده است. آخرین قابلیت جدید اپلیکیشن با این به‌روزرسانی پیشرفته‌تر شدن راوی نمایشگر است، بدین ترتیب که با گفتن جمله Add emoji پنل ایموجی باز می‌گردد.

آیا شما نیز از کاربران وب اپلیکشن پیشرو Twitterهستید؟ عملکرد آن را در مجموع چطور ارزیابی می‌کنید؟

منبع : وینفون
1348 پست
محسن توکلی نیا
سردبیر بخش سخت افزار و گیم. همراه شما کاربران عزیز 😉
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
MojtabaHere
پاسخ دهید پنجشنبه 25 بهمن 1397

من یه تغییر دیگه که دیشب متوجه ش شدم این بود که آیکون بخش اکسپلور عوض شده ‌‌‌‌‌‌‌‌‌.

    محسن توکلی نیا
    پاسخ دهید پنجشنبه 25 بهمن 1397

    درسته مجتبی جان، ممنون از اشاره خوبت

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,