_ویندوز پنل جدید

به‌روزرسانی وب اپلیکیشن پیشروی توییتر با ویژگی های جدید منتشر شد افزایش سرعت آپلود و پشتیبانی از چرخش صفحه

twitter

توییتر بار دیگر اقدام به به‌روزرسانی وب اپلیکیشن خود برای ویندوز 10 کرده است. این به‌روزرسانی چند ویژگی جدید به این اپلیکیشن اضافه می‌کنند که باعث بهبود تجربه کار با آن خواهد شد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

ویژگی‌های جدید این نسخه از وب اپلیکیشن پیشروی توییتر عبارتند از پشتیبانی از دستگاه‌های قدیمی‌تر، پشتیبانی از چرخش صفحه و افزایش سرعت آپلود تصاویر که با کمک به‌روزرسانی‌های قبلی اعمال شده در اپلیکیشن تجربه کاربری روان‌تری را برای کاربران فراهم می کند.

حساب کاربری چارلی کروم (Charlie Croom) در توییتر در این مورد چنین نوشت:

برخی از تغییرات اعمال شده به شدت سرعت آپلود تصاویر را در تمام دستگاه‌ها افزایش خواهند داد.

به‌روز‌رسانی اپلیکیشن ویندوز 10 پشتیبانی از برخی از دستگاه‌های قدیمی‌تر و چرخش صفحه را اضافه کرده است.

چیزی که این به‌روزرسانی را نسبت به دیگر به‌روزرسانی‌های اخیر توییتر متفاوت می‌کند این است که این به‌روزرسانی از طریق استور مایکروسافت در دسترس خواهد بود و باید آن را دانلود کنید.

اخیراً توییتر اکثر تغییرات در اپلیکیشن خود را از سوی خود در پلتفرم ایجاد می‌کند و دیگر نیازی نیست تا کاربران از طریق استور اقدام به به‌روزرسانی اپلیکیشن بکنند. این اقدام باعث می‌شوند تمام افراد به‌روزرسانی‌ های اعمال شده و ویژگی‌های جدید را بدون نیاز به دانلود نسخه جدیدی از اپلیکیشن دریافت کنند.

به نظر می‌رسد که علت تغییر در روند به‌روزرسانی این اپلیکیشن، اضافه شدن پشتیبانی از چرخش صفحه و دستگاه‌های قدیمی‌تر است. البته هنوز به طور دقیق مشخص نشده است که پشتیبانی کدام دستگاه‌های قدیمی به اپلیکیشن اضافه شده است.

اگر هنوز این به‌روزرسانی را دریافت نکرده‌اید، برای دانلود آن به استور مایکروسافت بروید و آخرین نسخه از وب اپلیکیشن پیشروی توییتر (6.1.0) را دانلود کنید.

منبع :

WINDOWS CENTRAL

214 پست
احسان وائقی
دانشجوی مهندسی برق. علاقه‌مند به تکنولوژی، موسیقی و سفر
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,