منوی ناوبری در وب اپلیکیشن پیشرو توییتر در نهایت با نوار کناری قبلی که در سمت چپ از بالا بود، جایگزین شد. توییتر از ماه مارس میلادی مشغول آزمایش این قابلیت بوده و آن را برای برخی از کاربران منتخب دردسترس قرار داد. اکنون بعد از گذشت تقریباً سه ماه، این منوی جدید با یک بروزرسانی برای همه کاربران قابل مشاهده است. با وینفون همراه باشید.

همان‌طور که انتظار می‌رفت، لیست‌ها و توییت‌های ذخیره شده (Bookmarks) اکنون در این نوار و در کنار دکمه‌ی خانه، پیام‌ها، اعلان‌ها و بخش اکسپلور جای گرفتند. در کنار این مورد، آپدیت اخیر یک ویژگی جدید دیگر را برای اولین بار به همراه دارد. اگر با دقت توجه کنید، متوجه گزینه‌ی بیشتر (با علامت سه نقطه) در قسمت انتهایی این منو می‌شوید. با کلیک کردن روی این گزینه، شما شاهد گزینه‌های تنظیمات و حریم شخصی، آنالیزها و موارد با اهمیت دیگر خواهید بود.

بروزرسانی اخیر برای کاربران ویندوز 10 موبایل نیز دردسترس است و همان‌طور که ممکن است حدس زده باشید، این آپدیت از طریق سرورهای داخلی توییتر اعمال شده است و شما مجبور به دانلود بروزرسانی‌ها از مایکروسافت استور نخواهید بود. برای مشاهده تغییرات جدید نیاز دارید تا برنامه‌ی توییتر را یک بار باز و بسته کنید.

آیا شما منوی جدید را دریافت کرده‌اید؟ نظر شما چیست؟

منبع :

MSPU

105 پست
مجتبی قوی بازو
KATY CAT
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,