_ویندوز پنل جدید

برنامه PWA توییتر بار دیگر برای ویندوز 10 به روزرسانی شد اضافه شدن کاشی زنده به برنامه

توییتر به تازگی به‌روز‌رسانی جدیدی را برای وب اپلیکیشن پیشروی خود منتشر کرد. این به‌روز‌رسانی قابلیت کاشی زنده را به برنامه اضافه کرده است. با وینفون همراه باشید.


د به‌روزرسانی جدید، توسعه دهنده پشتیبانی از کاشی زنده را به برنامه اضافه کرده است.
در حال حاضر، در صفحه نمایه کاربر، یک گزینه‌ی جدید وجود دارد که کاربران را قاد‌ر می‌سازد کاشی‌های زنده را به صفحه شروع خود پین کنند، درست مانند برنامه‌های UWP.
مانند برنامه‌های UWP، هنگامی که کاشی زنده پین می‌شود، گزینه‌ای برای تغییر اندازه کاشی‌ها بین کوچک، متوسط ​​و بزرگ وجود دارد. همچنین شما آواتار حساب و تیکه ای از آخرین توییت خود را خواهید دید. لازم به ذکر است که در حال حاضر برنامه پاسخگویی بهتری در هنگام تغییر اندازه دارد.
توییتر یکی از اولین برنامه‌های پیشرفته وب در این پلتفرم است و نشان می‌دهد که چگونه کاربران می‌توانند با برنامه‌های PWA به خوبی کار کنند.
انتظار می‌رود که PWAهای بیشتری در آینده به استور مایکروسافت اضافه شوند و جالب خواهد بود که چگونه این کار را انجام می‌دهند، به خصوص اینکه شرکت خودش اپلیکیشن‌های PWA را ارایه می‌دهد و با مایکروسافت در ادغام در ویندوز همکاری می‌کند.

نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع :

MSPOWERUSER

818 پست
پژمان قادرنژاد
او دانشجوی رشته کامپیوتر است. به بسکتبال و تکنولوژی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوه نوردی، طبیعت گردی و یوتیوب کند. پژمان اکنون نویسنده بخش برنامه و بازی وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
مطالب نویسنده
بهترین لپ تاپ های 13 اینچی سال 2019 چهارشنبه 15 فروردین 1398
مطالب مشابه
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
Aliiii
پاسخ دهید شنبه 1 اردیبهشت 1397

سلام،حتما باید نسخه اسپرینگ کریترز رو داشته باشیم تا بتونیم از توییتر بصورت pwa استفاده کنیم؟؟

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: