مایکروسافت با توجه به تعداد آرا و درخواست های کاربران به صورت پیوسته بازی های اکس باکس ۳۶۰ را به اکس باکس وان اضافه می‌کند. این راهکار شرکت با استقبال بالای کاربران مواجه شده است، و کاربران از اینکه آرا خود را اضافه شدن عناوین Backward Compatibility موثر می‎بینند بسیار راضی هستند. 

طبق آخرین گزارش، مایکروسافت به لیست بازی های سرویس Backward Compatibility دو بازی جدید را اضافه کرده است، اولین بازی ارائه شده Epic Mickey 2: The Power of Two است کهدر سال ۲۰۱۲ توسط استودیوی بازی سازی Junction Point برای کنسول اکس باکس ۳۶۰ توسعه یافت. این بازی که در سبک پلتفرم طراحی ساخته شده است به عنوان دومین وآخرین بازی این استودیو شناخته می شود.

اما دومین بازی از این لیست، بازی ToeJam and Earl بوده که پنجمین بازی از مجموعه Sega Vintage است، این بازی دقیقا نسخه پورت شده نسخه ای است که در سال ۱۹۹۱ عرضه شده است، با این تفاوت که در این بازی ما شاهد قابلیت بازی آنلاین هستیم. اگر شما هم بازی  ToeJam and Earl را در کنسول اکس باکس ۳۶۰ خود داشته اید هم اکنون می توانید در لیست بازی های قابل دانلود خود، آن را بر روی کنسول اکس باکس وان دریافت کنید. در رابطه با بازی Epic Mickey 2 هم تنها کافی است دیسک آن را در کنسول اکس باکس وان خود قرار داده و از آن لذت ببرید. همچنین لازم به ذکر است که این دو بازی هم اکنون برای خرید در استور اکس باکس قابل خریداری کردن هستند، مایکروسافت برای بازی  ToeJam and Earl قیمت ۱۰ دلار و برای بازی  Disney Mickey 2 قیمت ۲۰ دلار را در نظر گرفته است.

منبع :

GAMESPOT

1032 پست
حمیدرضا عبدی
در خدمت تمامی دوستان
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,