به لطف تکنولوژی پشتیبانی رو به عقب (Backward Compatibility) کنسول اکس باکس وان، طرفداران بازی‌های نسل قبل می‌توانند اکثر بازی‌های محبوبشان را روی کنسول نسل هشتمی خود بازی کنند. فهرست این بازی‌ها هر روز در حال گسترش است. امروز نیز دو بازی جدید به این فهرست اضافه شده است. با ما در کافه اکس باکس وینفون همراه باشید.

امروز مایکروسافت اعلام کرد که دو بازی جدید به فهرست Backward Compatibility کنسول اکس باکس وان اضافه شده است. این دو بازی شامل Earth Defense Force: Insect Armageddon و F1 2014 هستند.

بازی اول شما را در میان یک تهاجم همه جانبه حشرات و موجودات فضایی به زمین قرار می‌دهد. این عنوان شامل حالت بازی دونفره (Co-Op)، حالت بقا (Survival) و تعداد بسیار زیادی سلاح‌های مختلف است.
Earth Defense Force: Insect Armageddon با قیمت ۱۹.۹۹$ در فروشگاه اکس باکس ۳۶۰ موجود است.

F1 2014، همانطوری که از اسمش هم برمی‌آید، یک مسابقه فرمول یک را برای شما به ارمغان می‌آورد. این بازی تمام راننده‌ها، خودروها و مسیرهای مسابقه موجود در مسابقات قهرمانی جهان FIA Formula One سال ۲۰۱۴ را شامل می‌شود. طبق توضیحات خود بازی، نسخه ۲۰۱۴ یک حالت انقلابی رانندگی و یک حالت “خیلی آسان” برای کسانی که تازه پا به دنیای فرمول ۱ گذاشته‌اند را در بر گرفته. این عنوان با قیمت ۲۴.۹۹$ در فروشگاه اکس باکس ۳۶۰ موجود است.

هیچکدام از این عناوین، بلاکباسترهای سهمگینی در دنیای اکس باکس محسوب نمی‌شوند، اما خوب است که گاهی شاهد اضافه شدن عناوین متفرقه به فهرست “Backward Compatibility” باشیم؛ مخصوصا با هفته های خلوتی که برای این سرویس پشت سر گذاشتیم.
کمپانی ۳۴۳ اینداستریز نیز اعلام کرده است که عناوین محبوب Halo3، Halo3: ODST، Halo4 و Halo: CE Anniversary به زودی از طریق این سرویس در دسترس خواهند بود.

نظر شما در مورد بازی‌های اضافه شده و در راه این سرویس چیست؟

منبع :

WINDOWSCENTRAL

51 پست
سیّد محمّد نصری
Sickmind_01 is here, English Translation graduate and one hell of a Microsoft lover
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,