زمان زیادی از عرضه Assassin’s Creed Origins  به بازار نمی گذرد اما با توجه به نظرات و انتقاد های صورت گرفته از سوی گیمرها، یوبیسافت در نظر دارد تا در این ماه ویژگی های جدیدی را به این بازی اضافه کند تا جذابیت این بازی را بیش از پیش کند. در ادامه با وینفون همراه باشید.براساس اطلاعیه ای که از سوی یوبیسافت منتشر شده است، نه تنها سطح جدیدی از دشواری برای این بازی ارایه خواهد شد بلکه بسته های خاص متعددی نیز به بازی اضافه خواهد گشت. بسیاری از این ویژگی های جدید برای دسترسی همه رایگان خواهد بود و تمامی گیمرها می توانند از آن ها بهره ببرند اما تعدادی از پک های مرتبط با ظاهر شخصیت بازی را می توان به صورت جداگانه خریداری کرد و مورد استفاده قرار داد. در ادامه به بررسی تمامی تغییرات و ویژگی های جدیدی که می توانید در به روز رسانی دسامبر بازی انتظار داشته باشید خواهیم پرداخت:

  • سطح جدید دشواری بازی با نام Nightmare به زودی قابل دسترس خواهد بود. مهارت دشمنان در این سطح افزایش پیدا خواهد کرد و خطرناک تر خواهند بود.
  • سیستم مقیاس بندی حریفان نیز به بازی در ماه دسامبر اضافه خواهد شد. زمانی که این گزینه فعال گردد، بازی به صورت اتوماتیک دشمنان سطح پایین تر را به سطح شما ارتقا خواهد داد تا بازی را چالش برانگیز تر کند.
  • پک ها و بسته های ظاهری Nightmare و First Civilization در جعبه های Heka قرار خواهد گرفت.
  • رویداد و ماموریت جدیدی در بازی در نظر گرفته شده است. می توانید در حالت Horde روحیات جندگندگی خود را به چالش بکشید. در این حالت می توانید خود را با مبارزه در میدان Cyrene   با تعداد بسیاری از دشمنان به چالش بکشید و توانایی های خود را به اثابت برسانید.
  • پک مجموعه لوازم گلادیاتور نیز در 12 دسامبر به بازی اضافه خواهد شد که از نام این پک کاملا می توان به محتوای این بسته پی برد.
  • پک اسرار آمیزی نیز در 26 دسامبر برای بازی ارایه خواهد گشت که هنوز اطلاعاتی از محتوی آن در دسترس نیست. انتظار می رود که این پک برای ظاهر و پوشش حوله ای در این بازی بسیار مناسب باشد.

امیدواریم که یوبیسافت در ماه های آینده نیز به همین شکل به حمایت و پشتیبانی خود از این بازی ادامه دهد. این نسخه از بازی به دلیل اضافه شدن ویژگی های مناسب سبک نقش آفرینی در این بازی، شروع جدیدی برای مجموعه Assassin’s Creed می باشد.

وقایع Assassin’s Creed Origins در مصر باستان، سرزمینی با عظمت و پر رمز و راز،  رخ می دهد که جنگ بزرگی برای تصاحب قدرت در این سرزمین بر پا شده است. شما در این بازی نقش Bayek، اولین Assassin، را ایفا خواهید کرد که وظیفه آشکار کردن راز های تاریک و اسرار فراموش شده ای را با برگشتن به لحظات پایه گذاری ریشه های Assassin’s Brotherhood، بر عهده دارد.

Assassin’s Creed Origins در تاریخ 27 اکتبر 2017 برای ایکس باکس وان، کامپیوتر های خانگی و پلی استیشن 4 ارایه شد و با استقبال زیادی نیز روبرو شد. اگر از طرفداران بازی های ماجراجویی سوم شخص هستید حتما این بازی را خریداری کنید. همچنین این بازی در نسخه ایکس باکس وان ایکس خود از کیفیت 4K پشتیبانی می کند و ظاهری شگفت انگیز در این نسخه دارد.

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع :

WINDOWSCENTRAL

95 پست
شایان حسین زاد
او کارشناس مهندسی برق قدرت است. به فوتبال علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف بازی های کامپیوتری و فیلم و موسیقی کند. شایان اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,