گویا برای همگان ثابت شده که مایکروسافتی ها یل طویلی در تست نسخه های آزمایشی ابزار ها و نرم افزار های مختلف دارند و با فیدبک های سازنده خود، سازندگان را به جهت مناسب و کاربر پسند دعوت می کنند. اکنون، نوبت به یکی از معروف ترین کمپانی های بازی سازی رسیده است تا برای یکی از عناوین مهم خود دست خود را برای کمک به سوی کاربران کنسول بازی مایکروسافت دراز کند.

وقتی پای صحبت از بازی های اکشن به میان می آید، کمپانی یوبیسافت با سابقه رنگارنگ خود، خود نمایی می کند. بازی هایی مانند اساسینز کرید و فارکرای همه از معروف ترین های عصر خود بودند.  اما، در این میان باید جای ویژه ای برای بازی هایی انتخاب کنیم که پیشوند Tom Clancy را یدک می کشند. این نام بیانگر بازی هایی با خط داستانی دل ربا و گرافیک خیره کننده و مهم تر از همه، گیم پلی بسیار گسترده و جذاب است. بازی هایی مانند رینبو، دیویژن و یا سری بازی های گاست ریکان.

چندی پیش بازی دیویژن به نسخه ۱.۷ به روز رسانی شد. این نسخه با حجم ۱۰ گیگابایت بهبود های فراوانی داشت و همچنین قابلیت های جدید بسیاری به آن افزوده شده بود. برای برنامه ریزی برای به روز رسانی بعدی این بازی نیز، یوبیسافت از حدود ۲۰ هزار گیمر اروپایی دیویژن که آن را بر روی اکس باکس خود اجرا می کنند دعوت برای پیوستن به تیم تستر به عمل آورده است. البته، این ایمیل تنها برای کاربرانی که به لول ۳۰ بازی رسیده اند و در یک ماه گذشته آن را بازی کرده اند ارسال شده است.

آیا شما هم دیویژن بازی می کنید؟ اگر آن را بر روی رایانه خود بازی می کنید بازیکن Soccerglazed را به دوستان خود اد کنید تا با تشکیل یک تیم قوی، چند نفره به بازی کردن بپردازیم.

نظر شما در مورد این بازی چیست؟

منبع :

MSPOWERUSER

270 پست
احسان رستمی پور
او دانشجوی رشته مهندسی کامپیوتر در دانشگاه خلیج فارس بوشهر است. به عکاسی، طراحی و بازی های رایانه ای علاقه زیادی دارد و وقت خود را با فعالیت های مرتبط پر می کند.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,