بدون هیچ گونه شکی، هالولنز یکی از برترین دستگاه های معرفی شده در سال های اخیر است که توانسته در کارهای مختلف از جمله امور پزشکی، نظامی و… مورد استفاده قرار گیرد. اکنون به نظر می رسد کمپانی معروف یوبی سافت در حال توسعه مجوعه ای از بازی ها برای این هدست واقعیت ترکیبی است. در ادامه با وینفون همراه باشید.

پیش از این، کمپانی یوبی سافت منحصرا به حوزه واقعیت مجازی وارد شده بود و از فضای واقعیت ترکیبی استفاده نکرده بود. در حالی که بازی هایی مانند Eagle Flight و Star Trek: Bridge Crew بسیار سرگرم کننده هستند، آن ها واقعا مکانیک های اساسا متفاوتی را به هم نیامیخته اند. هالولنز به یوبی سافت فرصتی برای انجام این کار می دهد.

در طول کنفرانس Unite Europe 2017، یوبی سافت درباره “AR Prototyping for HoloLens” یا “نمونه سازی واقعیت افزوده برای هالولنز” صحبت کرد. در طول این رویداد، این شرکت درباره آن چه که با هدست هالوگرافیک آینده مایکروسافت انجام خواهند داد صحبت کرد.

اولین بازی که آن ها به نمایش گذاشتند، Toy Soldiers بود که به نظر می رسد یک پیشگام برای یک بازی استراتژیک خواهد بود که شما می توانید آن را بازی کنید. تصور کنید که قادر به کنترل ارتش در اتاق نشیمن خود باشید، به طوری که آن ها از اشیاء مختلف در خانه شما به عنوان نقشه استفاده می کنند. بازی دوم که آن ها نشان دادند، Rabbid Rockets بود که در آن موجوداتی عجیب و غریبی وجود داشتند که در همه جا پرواز می کردند. به نظر می رسد که هدف نهایی بازی این است که با ضربه زدن و یا تیراندازی به این موجودات، بسیاری از آن ها را بکشید.

در حالی که بازی ها هنوز نمونه های اولیه هستند، هنوز هم بسیار سرگرم کننده به نظر می رسند. این عالی است که یک توسعه دهنده بزرگ مانند یوبی سافت توجه خود را به دستگاه مایکروسافت معطوف کرده و قصد دارد تجربه های سرگرم کننده ای را برای آن ایجاد کند. ما هنوز نمی دانیم که چه زمانی هالولنز به صورت گسترده عرضه خواهد شد، اما اطمینان داریم تا زمانی که این هدست سرانجام به دست مصرف کنندگان برسد، محتوای زیادی به دست خواهد آورد. باید امیدوار باشیم که، نه تنها یوبی سافت، بلکه ناشران دیگر نیز بازی هایی را برای این هدست جذاب توسعه دهند، زیرا این دستگاه امکان تبدیل شدن به وسیله ای سرگرم کننده را دارا است.

منبع :

MSPU

1873 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
مازيار
پاسخ دهید یکشنبه 11 تیر 1396

سلام خدمت دوستان،‌ من میخوام ایمیج “آخرین بیلد از نسخه رسمی” ویندوز ده کریتورز رو از سایت مایکروسافت دانلود کنم،‌ اما هر بار با پیغام خطا مواجه میشم،‌ کسی میدونه مشکل از کجاست؟

ویندوزم ایکس پی هست، یه اکانت مایکروسافت لاگین هستم، با فیلتر شکن و غیر فیلتر شکن امتحان کردم،‌ سرعتمم خوبه.

اینم از آدرس رسمی صفحه دانلود (اگه خواستید شما هم امتحان کنید و نتیجه رو اعلام کنید لطفاً).

https://www.microsoft.com/en-us/software-download/windows10ISO

    hamed
    پاسخ دهید یکشنبه 11 تیر 1396

    خودتو اذیت نکن با سرعت پایین دانلود میشه اونم فرقی با نسخه تو سایت سافت ۹۸ یا دانلودir نداره

علی
پاسخ دهید یکشنبه 11 تیر 1396

برو از سایت سافت ۹۸ دانلود کن تو انجمن شم آموزش فعال سازی هم هست

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,