yoga-book-display

چند ماه پیش، کمپانی چینی لنوو در نمایشگاه IFA 2016 از محصول جدید خود با نام Yoga Book پرده برداشتد. Yoga Book یک دستگاه هیبریدی فوق العاده است که به واسطه طراحی جالب و از همه مهم تر صفحه کلید تبدیل شونده ی خود می تواند تجربه ای جالب و کاربردی را در اختیار کاربران قرار دهد. این دستگاه در دو نسخه با اندروید ۶ و ویندوز ۱۰ به بازار عرضه شده است. اکنون در این مطلب قصد داریم نسخه ی ویندوز ۱۰ این تبلت را جعبه گشایی کنیم و نگاه کوتاهی به آن داشته باشیم.

Lenovo-Yoga-Book-Keyboard

 این تبلت از نسخه ی به روز رسانی سالگرد ویندوز ۱۰ بهره می برد و همان طور که در تصویر مشخص است، صفحه کلید ‘Halo’ این دستگاه با نسخه ی اندروید آن متفاوت است. بدیهی است که نخستین تفاوت، وجود کلید ویندوز بر روی آن است، اما این صفحه کلید دارای یک ترک پد متفاوت نیز می باشد که اجازه ی کلیک چپ و کلیک راست را می دهد. صفحه کلید Yoga Book می تواند علاوه بر انجام وظایف خود مبنی بر یک صفحه کلید بسیار حساس به عنوان یک سطح هوشمند برای قلم این محصول استفاده شود.

در حالی که Yoga Book به صورت یک لپ تاپ ۲ در ۱ طراحی شده، ولی لنوو آن را در درجه ی اول یک تبلت می داند. اگرچه این دستگاه قابلیت های خوبی را ارائه می دهد، ولی شما نمی توانید از آن به عنوان کامپیوتر شخصی خود استفاده کنید – هر چند لنوو نیز چنین ادعایی ندارد.

دانلود ویدیو

نظر شما در مورد لنوو Yoga Book چیست؟

منبع :

NEOWIN

2035 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,