Xbox-One-Windows-10

در جریان کنفرانس بیلد ۲۰۱۶ مدیر عامل ایکس باکس، آقای فیل اسپنسر بر روی صحنه آمد و از یک فروشگاه یک پارچه سخن گفت، او در حال ارائه ی توضیحات بیان کرد که ما نمی دانیم چه زمانی این اتفاق می افتد اما می دانیم که در رابطه با این ویژگی در مراسم E3 مایکروسافت که در ماه جوئن برگزار خواهد شد بیشتر خواهیم شنید. 

windows-10-xbox-one-games-store

ایده ی خرید و بازی در پلترفمهای مختلف به آهستگی در حال شکل گیری در زندگی ما هستند، چیزی که ما هم اکنون در نرم افزارها و بازی های یونیورسالی در استور ویندوزفون و ویندوز قرار میگیرند شاهد آن هستیم، این خبر در حالی منتشر شده است که در آینده نرم افزار های یونیورسالی ساخته خواهند شد که در Xbox One نیز اجرا خواهند شد.

یه گفته ی آقای اسپنسر این استور جدید تمام قابلیت های موجود در استور فعلی اکس باکس وان را همچون پشتیبانی از باندل ها و پیش خرید کردن بازی ها را دارا است، هم اکنون عملیاتی کردن این پروژه کار سختی است و ما نمی دانیم چه زمانی می توانیم آن را عرضه کنیم. اما چیزی که مشخص است این است که این اتفاق خواهد افتاد.

برای دسترسی به تمام اخبار بیلد ۲۰۱۶، به صفحه ی مخصوص کنفرانس و برای مشاهده اتفاقات لحظه به لحظه کنفرانس به صفحه وبلاگ نویسی زنده مراجعه کنید.

1033 پست
حمیدرضا عبدی
در خدمت تمامی دوستان
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
NOKIA
پاسخ دهید چهارشنبه 11 فروردین 1395

به نظرم نوآوری هایی که مایکروسافت داره آینده رو هدف قرار داده…و این باعث میشه به یه امپراتوری مطلق نرم افزار تبدیل شه…حالا برنامه نویسی کوانتومی ام که بماند…انصافا ما کجا اونا کجا

شهرام
پاسخ دهید پنجشنبه 12 فروردین 1395

سلام . اون خبر خوب یا سورپرایز چی بود که گفت قرار توی کنفرانس بیلد ۲۰۱۶ بگن ؟

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,