skype-business

پیش تر مایکروسافت قول اپلیکیشن اسکایپ برای کاربران تجاری را داده بود. این اپلیکیشن هم اکنون در استور دیده شده است که هنوز رسماً انتشار آن را اعلام نکرده اند. با وینفون همراه باشید.

در صورت نصب این برنامه بجای Lync Room System نصب می شود و نام اپلیکشن به Skype for Business تغییر می کند. هنوز از ماهیت این برنامه اطلاعاتی در دست نیست اما  گفته شده که ارتباطی میان Lync to Skype  و Skype for Business وجود داشته باشد.

وجود این برنامه را افشا کننده ی معروف WalkingCat در توییتر اعلام کرده که تنها لینک برنامه و نام آن را گفته و اطلاعات دیگری نداده است.

skype-bussiness skype-bussiness-2 skype-bussiness-3

اجرای این برنامه برای نحستین بار به صورت تمام صفحه است و می توان آن را کوچک نمود. مراحل راه اندازی اسکایپ و حساب کاربری نیز انجام می شود اما در مرحله آخر برنامه از کاربر داک سرفس را می خواهد که حتی اگر سرفس نیز نداشته باشید این پیام ظاهر می شود.

تا بحال انتشار رسمی این برنامه اعلام نشده است و باید منتظر ماند و دید که در روز های آینده چه چیزی در باره این اپلیکیشن گفته می شود.

دانلود
اطلاعات
  • حجم : 75 مگابایت
  • منتشر کننده: Microsoft Corporation
منبع :

WINBETA

300 پست
آرش ابراهیم زاده
او کارشناسی مترجمی زبان را از دانشگاه آزاد دریافت کرده است. به موسیقی و ادبیات علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف نوازدگی گیتار و ثبت ایده های نو کند. آرش اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,