_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

بازی Unruly Heroes بر روی اکس باکس وان اکس با کیفیت ۴K و ۶۰ فریم اجرا خواهد شد توسعه‌دهندگان بازی را به نهایت کیفیت می‌برند!

اکس باکس وان اکس به شدت قدرت‌مند است بنابراین توسعه‌دهندگان سعی دارند که بازی‌های خود را متناسب با سخت افزار قوی این کنسول بسازند و با بهترین کیفیت ممکن آن‎ها را به اجرا دربیاورند. حال Magic Design Studios بازی جدید خود را با کیفیتی بی‌نظیر ارائه خواهد کرد. در ادامه با تیم کافه اکس باکس وینفون همراه باشید.

در مصاحبه‌ای اختصاصی با GamingBolt خانم Meredith Alfroy یکی از توسعه‌دهندگان بازی Unruly Heroes تایید کردند که استودیو قصد رساندن کیفیت بازی به ۴K و اندازه ۶۰ فریم بر ثانیه دارد.

بله، به طور قطع این بازی با کیفیت ۴K و با اندازه ۶۰ فریم بر ثانیه بر روی اکس باکس وان اکس اجرا خواهد شد.

او هم‌چنین اضافه کرد که سازگاری با سخت افزارهای دیگر مانند اکس باکس وان اس یا PS4 یا PS4 Pro آن‌ها از رساندن به این هدف باز نخواهد داشت.

ما همیشه می‌خواهیم بازی را با بالاترین کیفیت بسازیم. پس ما از ارزش کیفیت کم نخواهیم کرد. ما با کنسول سازگاری می‌کنیم.

این خوب است که توسعه‌دهندگان تمام تلاش خود را برای استفاده موثرتر از سخت افزار به کار می‌گیرند ولی باید به این نکته نیز توجه داشته باشند که همه‌ی بازی‌ها باید بر روی تمام کنسول‌ها اجرا شود. خوشبختانه این روند تنها با بازی‌های کوچک محدود نمی‌شود بلکه بازی‌های بزرگ نیز در معرض آن قرار دارند. در ضمن این بازی در سال ۲۰۱۸ منتشر خواهد شد.

نظرات خود را در این باره با ما درمیان بگذارید.

منبع :

GAMINGBOLT

334 پست
سینا لواسانی
او دانشجوی مهندسی کامپیوتر است. به پرواز و بازی های ویدیویی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف بازی های ویدیویی و فیلم کند. سینا اکنون نویسنده و مترجم بخش اکس باکس وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,