بر اساس گزارشی از سایت Kotaku، عنوان Crackdown 3 دوباره تاخیر خورد. سایت خبری Polygon نیز این تاخیر را بر اساس از منبع معتبر و نامشخصی که در ساخت این پروژه دست دارد، تایید کرد.
این عنوان قرار بود تا در سال 2017 منتشر شود اما به تازگی اعلام شده بود که قرار است تا در بهار سال 2018 برای رایانه های شخصی منتشر شود، Crackdown 3 در حال حاضر برنامه ریزی شده است تا در سال 2019 منتشر شود و مایکروسافت به توسعه دهندگان این پروژه زمان اضافه داده است.
این عنوان در مراسم E3 2014 با منتشر شدن یک تریلر سینماتیک معرفی شد و چندین بار در طول ساخت با مشکل مواجه شد.در طول این سال ها بارها در کنفرانس ها و اتفاقات بزرگ دنیای بازی مشاهده شده است اما در مراسم E3 2017 ما با یک دموی نیمه آماده مواجه شدیم.
البته هنوز تاریخ مشخصی برای عرضه‌ این عنوان در سال ۲۰۱۹ از سوی هیچ منبعی اعلام نشده است. مایکروسافت برای جلوگیری از دچار شدن Crackdown 3 به سرنوشت دیگر بازی‌های فرست پارتی این شرکت، نظیر Fable Legends و Scalebound این تصمیم را گرفته است. عناوینی که هیچگاه فرصت عرضه پیدا نکردند. البته بنابر شایعاتی، تاریخ انتشار Red Dead Redemption 2 هم در تصمیم‌گیری مایکروسافت نقش داشته است.
از طرف همین گزارش اعلام شده است که مایکروسافت قرار است که به توسعه دهندگان خود زمانی بیشتری برای توسعه دادن بازی بدهد تا این عنوان خود نیز باشکست مواجه نشود.
عنوان Crackdown 3 هنوز به احتمال زیاد درکنفرانس E3 2018 شرکت مایکروسافت حضور داشته باشد. مایکروسافت قصد ندارد تا به محض منتشر شدن خبری در مورد آن نظری دهد. برای تایید یا عدم تایید این گزارش، باید تا زمان شروع کنفرانس E3 2018 شرکت مایکروسافت منتظر بمانیم.

منبع :

Polygon

264 پست
امیرحسین نورپور
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
  • No items.
  • دیدگاه کاربران
    هنوز دیدگاهی ثبت نشده
    برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
    برچسب ها: , , ,