به تازگی برخی از کاربران عنوان Far Cry 5 توانسته‌اند که به سیزن پس Dead Living Zombies این عنوان دسترسی پیدا کنند و آن را دریافت کنند.

در حالی که بیشتر کاربران عنوان Far Cry 5 نتوانسته‌اند که به سیزن پس جدید Dead Living Zombies این عنوان قبل از عرضه رسمی آن دسترسی پیدا کنند اما تعداد کمی از کاربران توانسته‌اند با مراجعه به فروشگاه ایکس باکس و قسمت Ready to install عنوان Far Cry 5 این سیزن پس را دریافت کنند.

شاید برای شما هم این سیزن پس قابل دسترسی باشد؛ شما می‌توانید با مراجعه به مسیر ذکر شده، صفحه مربوطه را مشاهده کنید. اگر در صفجه سیزن پس های ‌Far Cry 5 سیزن پس مورد نظر را مشاهده کنید شما نیز جزو آن دسته افراد خوش شانس هستید و می‌توانید آن را قبل از تاریخ عرضه رسمی ان تجربه کنید.

وبسایت خبری MSPU نیز مسیر ذکر شده را دنبال کرده است و به توانسته است که سیزن پس ذکر شده را دریافت کند (البته زمان نوشتن این مطلب این اتفاق قابل انجام بود).

براساس وبسایت خبری Windows Central، آن گروه از افرادی که نسخه Far Cry 5: Gold Edition و یا اینکه به جای آن، یکی از سیزن پس های این عنوان را دانلود کرده‌اند می‌توانند سیزن پس جدیدی این عنوان را دریافت کنند.

در حالی وبسایت خبری Windows Central این کار را انجام داده است و نسخه های خاصی را مشخصی کرده است اما نمی‌تواند که به شما اطمینان دهد که شما نیز هم‌اکنون می‌توانید این سیزن پس را دریافت کنید. برای مثال خود من نسخه Gold Edition این عنوان را دارا هستم ولی نتوانستم سیزن پس Dead Living Zombies را در قسمت Ready to install خود پیدا کنم.

هنوز مشخص نیست که آیا شرکت مایکروسافت و شرکت یوبیسافت از این خبر آگاه هستند یا نه؛ آیا به زودی این مشکل را رفع خواهند کرد؟ یا ممکن است که این امکانی است که به یک گروه خیلی خاص تعلق می‌گیرد. بهر حال شما می‌توانید سیزن پس Dead Living Zombies را در تاریخ  28 آگوست به صورت کامل دریافت کنید. لطفا در صورت دریافت این سیزن پس ما را در جریان بگذارید.

عنوان Far Cry 5 هم‌اکنون برای کنسول های ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و پلتفرم رایانه های شخصی عرضه شده است و قابل دریافت است.

لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع :

MSPU

264 پست
امیرحسین نورپور
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,